Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 36 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα μετά από λίγα SMS με το γραφείο.
Η Monica στην ώρα της ντυμένη με ένα ωραιότατο φόρεμα που τόνιζε το σώμα της και γόβες. Πραγματικά πολύ όμορφη γυναίκα με κορμάρα, πεντακάθαρη και μοσχομυριστή. Στήθος μικρό, οπότε αν ψαχνετε αγελάδα για άρμεγμα δεν θα τη βρείτε εδώ.

Λίγο κουβέντα γδύνεται και φεύγει για ντουζάκι. Επιστρέφοντας με καβαλάει ξεκινώντας το χαμούρεμα με βαθειά γλωσσόφιλα και δαχτυλιάσματα παντού. Κάθοδος προς τα κάτω και ξεκινάει ένα Μολδαβέζικο τσιμπούκι εξαιρετικής ποιότητας (με ελάχιστο χέρι) με σθένος, ρυθμό, βάθος μέχρι πνιγμού, καραμελώματα, περιποίηση και ότι άλλο φανταστείτε. Δε σταματάει μέχρι κάποιος να τη σταματήσει ή να πεθάνει... Στη συνέχεια γλυφομούνι και πάλι πίπα και μετά 69 μέχρι τελικής καταθέσεως στο στόμα της όπου και τα στραγγιξε μέχρι τελευταίας σταγόνας, πριν εναποθέσει τους μελλοντικούς μου απογόνους στο αποχετευτικό σύστημα του ξενοδοχείου.
Τα Ελληνικά της αρκετά καλά και η ώρα του διαλείματος περνάει ευχάριστα. Είναι ωραίο τυπάκι και μπορείς να περάσεις λίγη ώρα συζητώντας κάτι ενδιαφέρον και όχι μέσα στη μούγκα. Χωρίς χρονοτριβή η πούτσα μου ξαναβρέθηκε στο στόμα της και εντός ολίγου ήταν έτοιμη. Καπότα, πόδια στους όμους και καυλί στον κώλο χωρίς ιδιαίτερες συζητήσεις και μα μου. Στην αρχή ήρεμα και στη συνέχεια σηκώνει στροφές όσο αντέχεις! Ο κώλος της είναι εξαιρετικός! Ούτε πολύ σφιχτός ούτε πηγάδι. Από τα ωραιότερα κωλαράκια που έχω πάρει! Συμμετοχή εξαιρετική με βογγητά προσεγμένα και οχι ψευτικά ούτε μούγκα σαν έπιπλο. Αλλαγή σε ιεραποστολικό από μουνί και μετά από συνεχές κοπάνημα ξανά αλλαγή στα τέσσερα από κώλο με νέο σφυροκόπημα που δέχθηκε αγόγγυστα και τελείωμα πάλι στο στόμα της, όπου προσφέρθηκε εκ νέου αποστράγγιξη και φτύσιμο.
Ντουζάκι και πάλι κουβέντα και στη συνέχεια προσφέρθηκε να κάνει μασαζάκι το οποίο και δεχθηκα λιωμένος από τους προηγούμενους γύρους.
Με κάποιο μαγικό τρόπο η πούτσα μου ξαναβρέθηκε στο στόμα της και εν συνεχεία στον κώλο της όπου απόλαυσα ένα ακόμα πισοκολλητό μέχρι δακρύων μέχρι να με βρεί το τελειώμα στην καταπληκτική κωλότρυπά της.
Εκεί τελείωσε και η ώρα μας και την έβλεπα να ντύνεται και να φεύγει σκεφτόμενος αν θα άντεχα και 4ο γύρο για την επόμενη φορά…

Συμπερασματικά είναι ωραία γυναίκα, γαμιέται απίστευτα, είναι ωραίος τύπος και είναι εξαιρετική επαγγελματίας. Δεν νομίζω ότι αγαπούλες, χημείες και γλυκανάλατα χωράνε εδώ. Από τη στιγμή που δεν είσαι κανένας τραμπαρίφας θα βρεί τον τρόπο να σε κάνει να περάσεις καλά και να ευχαριστηθείς!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 12, 2018
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
290€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
PSAXTIRI
Ανώτατος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
3.936
Πόντοι:
17.145
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, undergraund11, NICK TRIVE και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού