Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκινάω με το ότι δεν μπορώ να βάλω 10 σε όλα γιατί δεν μου το δίνει σαν επιλογή Λύπη Έτσι θα το γράψω: Εμφάνιση (πρόσωπο):10 Εμφάνιση (σώμα): 9 Γενική συμπεριφορά*10 Επικοινωνία* 10 Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή* 10 Σχέση απόδοσης/τιμής : 10
Το 9 στο σώμα το έβαλα για το βυζί που είναι 2 όμως ρε μάγκες αν το ξεπεράσεις, όλο το πακέτο είναι μοναδικό. 20 χρονών με την φρεσκάδα της νιότης, γλύκα, πρόσωπο που σε καθηλώνει, ματάρες, χαμόγελο τρέλα.
Μου την πρότειναν από το γραφείο και τους ευχαριστώ γιαυτό. Φτάνει μάγκες με φορεματάκι σικ με τιράντες, πέδιλο 12ποντο μαύρο javascript:void(0); μου έχει πέσει το σαγόνι και με ρίχνει βέβαια και μισό κεφάλι. Χέρια πόδια προσεγμένα στην εντέλεια πεντακάθαρη και μοσχομυριστή, όσο για το δέρμα....βελούδο χαίρεσαι το χαϊδεύεις.
Το έργο είναι GF από το πρώτο ως το τελευταίο δευτερόλεπτο, απίθανο κορμί, το ζει και σε κάνει να νοιώσεις τέλεια. Πίπα πολύ καλή σε κοιτάει στα μάτια javascript:void(0); σε καβαλάει και χτυπιέται σαν να δεν υπάρχει αύριο, δεν θέλεις να τον βγάλεις ακόμη και όταν χύσεις. Στα τέσσερα javascript:void(0); η θέα είναι μοναδική γουστάρεις να γαμάς γιατί και αυτή γουστάρει τρελά.
Θα την ξαναπάρω σίγουρα είναι η φοιτήτρια της γειτονιάς που την βρήκες στα δωδεκάποντα το Σάββατο το βράδυ όταν βγαίνει και σκέφτεσαι σε ποιο μπουζούκι πάει.
Συνοψίζω: Φανταστική επιλογή για GF ανυπομονώ να την ξαναδώ....οεο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 16, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
112
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, delipas, Bartender 74 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού