Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναντηση σε γνωστο παραβαρδαρειο ξενοδοχειο εξ ευωνυμων κατα την φορα (οποιος το πιασε) Ματάκι

Καλη συννενοηση με το γραφειο αλλα μου ειπε διαθεσιμη θα ηταν μετα τις 19.00. Δεν με βολευε και πολυ αλλα λεω αντε καλα καυλες εχω ας παω. Σκεφτομαι τοσα ραντεβου πια εχει η κοπελα; Μολις παω μου λεει οτι ειμαι ο πρωτος της,
"μα που ησουν ρε κοπελια πριν;;"
"Χαλκιδικη για μπανιο!!!"

ενταξει χαλαστηκα πολυ με αυτο, αν ειναι να τισ φενρνετε εδω για να πηγαινουν βολτες καλα Χριστουγεννα!

Στα του αγωνα, τα χειλη φαινονται πειραγμενα οπως τις φωτογραφιες, με σπασμενο προσωπο. Βαθια γλωσσωφιλα και με καλο επιπεδο αγγλικων ελεγε κατι προστυχολογα με προτροπη μου, πρωτοβουλιες τελειως μονη της δεν επαιρνε. Βυζι 2αρι, μεγλαυτερο φαινεται στις φωτο με αφησε να παιξω οσο ηθελα μαζι του, το μουνι της ηδη ειχε υγραθει δεν μπορεσα να την γλυψω γιατι ητταν ηδη μουσκεμα. Οτι σταση ηθελα τιποτα δεν αρνηθηκε και κωλαρακι ελαφρως στενο, εβαλα αρκετες φορες τζελ. Ηρθε και απο πανω που δεν το πολυεχει με τον ελεγχο του βαρους της και το τελος ηρθε ιεραποστολικα στο κωλαρακι της. Δεν ειχα ορεξη για δευτερο γυρο γιατι το τρεναρω και αρκετα με το foreplay. Λιγη κουβεντουλα μετα το τελος και μπανακι. Γενικα δεν πολυτρελαθηκα, τυπικο σεξ. Δεν νομιζω να την ξαναπροτιμησω. Κακως που δεν διαλεξα την Ολια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 14, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.960
Πόντοι:
6.050
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostkast, doc_lin, nik1410 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2018
ωραιος φιλε ,αλλα στα νουμερα γιατι την θαβεις τοσο? φιλια εδινε, κωλο εδινε και συμμετοχη στο σεξ 5??? δηλαδή τι άλλο επρεπε να κανει? επισης αν η εμφανιση είναι 4 όπως γραφεις σημαινει κατω της βασης συμφωνα με τα δικα σου κριτήρια οποτε φευγεις πριν κανεις κατι. από τις φωτογραφιες αν αυτή είναι 4 αυτές που γαμαμε στα μπουρδελα είναι 0 και οι αγυμναστες κοντες γκομενες μας -4...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1