Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πηγα στη Νεφελη πιο πολυ απο περιεργεια επειδη σε καποιες περιγραφες την παρομοιαζαν με τη συγχωρεμενη πλεον Shyla Stylez, μια απο τις αδυναμιες μου.
Προκειται για κοπελα αρκετα αδυνατη, ψηλη και σουπερ ενισχυμενη. Βυζια, κωλος και χειλη ειναι φτιαγμενα. Στο στηθος εγινε αξιοπρεπεις δουλεια, θα μπορουσε να ειναι ενα νουμερο μικροτερα. Στον κωλο και στα χειλη, καπου χαλασε. Στα χειλη ειδικα, προσπαθει να κρυβει το προσωπο με τα μαλια της, σε σημειο να μην θυμαμαι καν πως ειναι. Ο κωλος δε, επειδη ειναι πολυ αδυνατη, οταν τον στηνεις στα 4, πιανεις μονο τα εμφυτευματα, που εμενα με ξενερωσε. Στα 80 ευρω το 69 ειναι ακριβη, μια και δεν κανει ακαπωτο τσιμπουκι.
Στα του αγωνα, το τσιμπουκι της ειναι σιγουρα ενα απο το 3 καλυτερα που μου εχουν κανει στη ζωη μου, αλλα δεν γλυφει αρχιδια. Ειναι πολυ καθαρη, με περιποιημενο μουνακι. Αντεχει στο γλύψιμο για ωρα. Πολυ καλη ειναι επισης στο cowgirl, κουνιεται πολυ ωραια και αισθησιακα. Δεν φαινεται να βιαζεται. Ακυρο στην τσατσα που πιεζει εμμεσα για χαρτζηλικι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
417
Πόντοι:
581
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, dimmits, ilarionas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού