Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 38 10
Sex Studio 53494
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδινή τσάρκα η αλήθεια είναι ότι έψαχνα άλλη κοπέλα στα τριγύρω μαγαζιά οπού η τσατσά με κοιτούσε γιατί καθόταν έξω και μόνο που την είδα δεν ήθελα να μπω, αλλά είπα δε γαμιέται. Με το που μπήκα σκεφτόμουν τη παρατήρηση θα μου κάνει που το συνηθίσει, έχει καιρό και δε θυμάμαι ακριβώς τα λόγια της, αλλά μου την είπε που πήγαινα από μαγαζί σε μαγαζί.

Βγαίνει η κοπέλα δεν ήξερα ότι είναι αυτή,η Χριστίνα η Ρουμάνα, κοντοστάθηκα διότι είχα διαφορετικά σχέδια αλλά τελικά πέρασα γιατί κάθε φορά που μου λέει σε ξέρω, δεν μπορώ να της πω όχι, η ώρα είχε περάσει και έπρεπε κάπου να τον δώσω και να γυρίσω σπίτι. Επίσης η κοπέλα είναι εγγύηση χρόνια τώρα.

Με πάει στο δωμάτιο η τρισμαλακισμένη τσατσά, για όσους την ξέρουν είναι η ψηλή, βαμμένη ξανθιά που δεν ακούει και σε εκνευρίζει και δείχνει το αυτί της το καλό για να σε ακούσει. Λέω με ελεύθερο στοματικό μου λέει έ δώσε ένα δεκάρικο ακόμα και για ισπανικό και δεν έφευγε το βλίτο, της τα'δωσα να σηκωθεί να φύγει γιατί ήθελα να τη βαρέσω. Τέλος πάντων κάνω ένα ντουζ να ηρεμήσω σε ντουζιέρα που δεν είχε φως ήταν τέρμα σκοτάδι και η μαλακισμένη μου είπε να προσέχω τα νερά να μη γλιστρήσει το κορίτσι.

Μπήκε μέσα εντάξει δεν έχει και κανένα γαμάτο κορμί έχει αφρατέψει κι 'άλλο, αλλά με τις βυζάρες, το υπερκαυλιάρικο της βλέμμα τα ξεχνάς όλα. Να συμπληρώσω ότι η καύλα μου ήταν μέχρι το ταβάνι πριν μπω αφού την κοιτούσα σα να ήθελα να τη σκίσω στα δύο.

Ξεκίνησε με την πορνοσταρική της πίπα βαθιά, σάλιο, φτυσήματα, πνιξίματα και γρήγορο τέμπο. Έγινε και το ισπανικό με της γαμάτες βυζάρες της και πέρασμα προφυλακτικού. Η συνέχεια ήταν δυνατό σεξ και βία, η κοπέλα κάθε φορά μου το βγάζει με τα βρώμικα καυλόλογα της και το βλέμμα που σε κοιτάει σα να θέλει να την διαλύσεις. Αφού μου το είπε και αυτή ότι την κοιτούσα πολύ έντονα. Το τέλος ήρθε βαθιά μέσα της.

ΘυμόςΝα συμπληρώσω ότι αν ξαναδώ αυτή την τσα2 ξανά εκεί ή σε οποιοδήποτε άλλο μαγαζί δεν πάει να έχει μέσα την Jenna Jameson(στα καλά της), εγώ δε θα περάσω. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, teochatz, al pacino και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού