Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χωρίς πρόλογο, η συνάντηση έγινε σε παραβαρδάριο που δραστηριοποιείται το γραφείο με άψογη συμπεριφορά και με μια γλυκιά καυλωτική φωνή στο ακουστικό δείχνοντας ενδιαφέρων για το πως πέρασα και μετά το ραντεβού.
Μπαίνοντας στο δωμάτιο αντίκρισα μια γλυκιά παρουσία, είναι αυτή η κοπέλα που βλέπεις στις φωτό, απλά με λίγες ατέλειες σε πρόσωπο και σώμα όπως όλες οι κοπέλες γενικότερα αφού περνάνε από λουστράρισμα πριν τη φωτογράφιση. Δε με χάλασε καθόλου.

Η υποδοχή της ζεστή με φιλάκια και αισθησιασμό, να σε κοιτάει με αυτές τις πανέμορφες ματάρες, καμία παγωμάρα κι ας μη μιλάει και πολύ, σα να γύρισες στην κοπέλα σου μετά τη δουλειά(αν και συνήθως κράξιμο θα ακούσεις). Μπαίνω για ντουζάκι και βγαίνω, πάλι με περίμενε με το χαμόγελο που μου κόλλησε και μένα, αρχίσαμε πάλι τα φιλάκια(έχει ντροπαλή γλωσσίτσα). Επεξεργάστηκα το κορμί της στα όρθια και αυτή έπεσε στα γόνατα για την πρώτη επαφή με τον φούτσο, τον οποίο έχωσε όλον στο στόμα της χωρίς ιδιαίτερη δυσκολία. Στη συνέχεια μου πουτσοτρίφτηκε με ποικίλους τρόπους, περνώντας τον στα μπούτια της, γαμιώντας τα κωλομάγουλα της, γενικότερα όλη η συνάντηση είχε τρομερό αισθησιασμό.

Πέφτοντας στο κρεβάτι συνεχίσαμε στο ίδιο μοτίβο, κατέβηκε και μου έκανε έναν τρομερό τσίμπο με σωστή πίεση και εφίδρωση, dt να τον φτάνει στο λάρυγγα. Φυσικά μετά ήρθε η σειρά μου, εκεί αντίκρισα ένα πανέμορφο, μυρωδάτο νινάκι σαν λουλούδι. Ξεκίνησα να το γλύφω απαλά ανεβάζοντας σταδιακά ρυθμούς η συμμετοχή της μοναδική. Έπαιρνε τα χέρια μου και τα τοποθετούσε στα βυζάκια της, έβαζε τα δάχτυλα στο στόμα της, η κοπέλα καταλαβαίνει τι θέλεις καλύτερα από εσένα, δε χρειάζεται υποδείξεις εκτός από τις στιγμές που θέλεις κάτι συγκεκριμένο. Τρελάθηκα με το νινάκι της οπότε δε σταματούσα, άρχισα να βάζω και δάχτυλα με μανία, ρε το μωρό έχει τρελές αντοχές! Σταμάτησα για να μην τελειώσω το χρόνο αλλιώς θα έπαιζα για 1ώρα.

Εφαρμογή λάστιχου και ιεραποστολικόν για να βλέπω τις όμορφες αντιδράσεις του προσώπου της, ξεκινώντας αργά αλλά και τέρμα βαθιά, δε θα πω τις υπόλοιπες αναλυτικά, αλλάξαμε πολλές στάσεις περνώντας από gfe ρυθμούς σε pse σε σημείο που το κρεβάτι επειδή ήταν δύο μονά κολλητά χώρισε και προχωρούσε μπροστά από τον δυνατό ρυθμό, αν δεν τελείωνα θα φτάναμε μπροστά στον τοίχο στην τηλεόραση. Η κορασίδα έβγαλε το περίβλημα και τον πήρε στο στόμα, στη συνέχεια με υπόδειξη μου, περιποιήθηκε τις μπάλες ενώ εγώ τον έπαιζα και το τελείωμα ήρθε με κραυγές στο στόμα της οπού κάθισε για λίγο να ηρεμήσω και μετά πήγε να τα αδειάσει.

Δεύτερος γύρος οπού μετά από τόση βια δεν περίμενα ούτε να μου σηκωθεί, όμως η κυρία με κατάφερε με τα αισθησιακά κολπάκια και τριψιματάκια της, συν ότι βάλε βάλε δάχτυλα στο στόμα κατέληξα να της το γαμάω, εκείνη τα έπαιρνε βαθιά να μου δείξει το βαθύ της λαρύγγι, έτσι ήμουν έτοιμος σε χρόνο tt. Ξανά τρομερός τσίμπος, μετά 69 οπού περιποιήθηκα την μικρή τρυπούλα της, αλλά με δακτυλοσκόπιση κατάλαβα ότι υπήρχε χώρος και από μόνη της πήρε προφυλακτικό και τον έχωσε στο κωλαράκι της σε στάση reverse cowgirl, εκεί κατάλαβα ότι περνάει η ώρα και η άτιμη για να τιμήσει τα λεφτά της, πήρε πρωτοβουλία για να προλάβουμε και πρωκτικό εκεί πάλι από χαλαρά έπεσε τρελό πιστόνιασμα με μπατσούλες στην κωλάρα της.

Το συμπέρασμα είναι ότι εκεί που δεν το περιμένεις μια γυναίκα με φυσιολογικές σχετικά αναλογίες, δεν έχει το καλύτερο κορμί αλλά αν τις φερθείς όμορφα μπορεί να σε στέλνει στον παράδεισο(από προσωπικές εμπειρίες με αυτές περνάς συνήθως καλύτερα και όχι με τις πλαστικές σωματάρες). Η ρώσικη σχολή τελικά τις περισσότερες φορές σε βγάζει ασπροπρόσωπο. Έφυγα και στους διαδρόμους έτρεμα από καύλα με ένα κολλημένο χαμόγελο που κράτησε μέχρι την επόμενη μέρα. Αυτά και σταματάω να γράφω γιατί όσο το σκέφτομαι μου'ρχετε να ξαναπάω τώρααα.
Η κοπέλα σηκώνει πολλές επαναλήψεις, ελπίζω να μη την στείλουν στη θυγατρική τους στην Αθήνα.

Υ.Γ: Συγνώμη για ακόμα μια έκθεση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, Mordigo, dimmits και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού