Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Διάλεξα αυτό το τίτλο καθώς η συνάντηση μου και γνωριμία μου με την Πάολα έδειξε πως ταιριάξαμε "γάντι"...!Δεν θέλω να πολυλογώ απλά εξηγώ την προσωπική μου εμπειρία όπως έχει...
Η Πάολα είναι η δεύτερη φορά που έρχεται σε τουρ μέσα στο 2018,η πρώτη ήταν αρχές του Φεβρουαρίου και τότε θυμάμαι την ημέρα που την ζήτησα δεν ήταν διαθέσιμη...Οι φωτογραφίες της παρόλο που έχουν ρετουσάρισμα μου κινούσαν την περιέργεια για μία στενότερη γνωριμία...Να πω βέβαια πως μου αρέσουν περισσότερο οι ξανθούλες γι'αυτό και οι επιλογές του πρακτορείου είναι λίγο περιορισμένες καθώς οι περισσότερες είναι μελαχρινές...!Η Πάολα έχει τα μαλλιά της ακριβώς όπως στις φώτο απλά πιασμένα πίσω.Έχει ωραίο σωματάκι-πετίτ,το στήθος της έχει δεχθεί επέμβαση αλλά έχει γίνει καλή δουλίτσα και το πρόσωπο της είναι απλό αλλά συγχρόνως βγάζει κάτι το γλυκό!

Έφτασα στο ξενοδοχείο ακριβώς στην ώρα που είχαμε το ραντεβού,αμέσως έλαβα τον αριθμό του δωματίου και ανέβηκα για να την γνωρίσω...Με υποδέχτηκε με τα σέξυ κόκκινα εσώρουχα της φωτογραφίας,χαμογελαστή και πολύ επικοινωνιακή.Με ρώτησε αν θέλω κάτι να πιω και μου προσέφερε νερό από μόνη της...Μιλήσαμε για λίγα λεπτά στα όρθια για την παραμονή της στην Αθήνα αλλά και για άλλα διάφορα θέματα.Πήγα να φρεσκαριστώ στο μπάνιο και αφού ρύθμισε το κλιματιστικό ξαπλώσαμε στο κρεβάτι...Με κάποια χάδια ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά για να καταλήξουμε σε βαθιά γλωσσόφιλα...Φιλά πάρα πολύ όμορφα και δεν το αποφεύγει...Αφαίρεσε τα εσώρουχά της και ξεκινήσαμε τα τριψίματα σώμα με σώμα,κατέληξε χαμηλά από δική της πρωτοβουλία καραμελώνοντας τα @@@κια...Φτυσίματα και πλούσιο καραμέλωμα ήταν η συνέχεια για να ακολουθήσει ένα ωραίο στοματικό με λάγνες ματιές...!Μικρή διακοπή για ένα σύντομο ισπανικό στα στήθη της,κάποια γλωσσόφιλα και συνέχεια και πάλι με στοματικό...Πριν έχουμε κάποιο πρόωρο "ατύχημα" καθώς ήμουν "έτοιμος" πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!

Μία και μοναδική στάση σήμανε την συνάντηση μας με την Πάολα.Με αρκετά γλωσσόφιλα χωρίς διακοπή και την Πάολα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς μας βρήκε το τέλος...Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε ακόμη λίγο για διάφορα θέματα χωρίς να κοιτάξει λεπτό το κινητό της αλλά ούτε την ώρα...Έκανα ένα μπάνιο ξανά πριν ντυθώ ενώ συζητούσαμε συνεχώς,κάποια στιγμή κοίταξα το ρολόι και η αλήθεια είναι πως είχαμε υπερβεί λίγο το χρόνο αλλά σε καμία περίπτωση δε δεχθήκαμε ενόχληση.Με μία "ζεστή" αγκαλιά και ένα γεμάτο φιλί "αποχωρίστηκα" την Πάολα για να ανανεώσουμε το ραντεβού μας για το μέλλον!

Συμπερασματικά η Πάολα αποδείχθηκε άριστη επαγγελματίας και με πολύ καλή επικοινωνία αλλά και διάθεση.Προσωπικά πέρασα πολύ όμορφα κοντά της και πιστεύω "ταιριάξαμε" αρκετά γι'αυτό χρησιμοποίησα και τον τίτλο αυτό...

Αυτά για την Πάολα και την γνωριμία μου μαζί της,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, dourosladers, Kerveras και 38 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού