Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όπως πολύ σωστά είπαν οι προηγούμενοι συναγωνιστές, Betty Boob και γενικότερα καρτουνόφατσα το κορίτσι το οποίο ενδεχομένως να παραξενέψει μερικόυς, αλλά θα το προσπεράσετε με το γενικότερο γλυκό και πολύ ευγενικό σύνολο, το χαμόγελό της και την ευθιαθεσία που την διακρίνει. Μικροκαμωμέμη και κοντόυλα έσκασε μύτη πάνω σε ψιλοτάκουνες και στενό τζιν. Ωραίο σωματάκι, ειδικά για τους λάτρεις των μικρόσωμων σωματότυπων με καθαρή και απαλή επιδερμίδα.
Στα του αγώνα εξαιρετικη και πραγμαρικά ακούραστη στην πίπα, βαθιά, χωρίς ίχνος χεριού και γλύψιμο όλης της ευρύτερης περιοχής. Στο κυρίως πιάτο κάνει οτι της ζητήσεις(κώλο δεν δοκίμασα) συμμετέχει σε κάθε στάση και την εκτελεί πολύ καλά. Ειδικά στα τέσσερα έχεις πολύ ωραία εικόνα από το κορμάκι της και το μικροκαμωμένο αλλά σφιχτό κωλαράκι της. Επίσης είναι πολύ καλή και στο social καθώς συμμετέχει στην κουβέντα με όρεξη και άποψη αλλά χωρίς να θέλει να σου φάει τον χρόνο σου, καθώς έκανε κίνηση με χαδάκια σε όλο το σώμα και στην επίμαχη περιοχή αλλά πρέπει πρώτη φορά στα χρονικά, πελάτης(εγώ δηλαδή) να έφαγα τον ίδιο μου τον χρόνο με την πάρλα με αποτέλεσμα όταν ήμουν έτοιμοπόλεμος για τον δεύτερο γύρο να τελειώσει ο χρονος, οπότε την κρατησα για μισή ώρα ακόμα, πράγμα που δεν μετάνιωσα μιας και τον ευχαριστήθηκα.
Στο ρεζουμέ η Ίννα θα σε κάνει να απολαύσεις και να ευχαριστηθείς γαμησάκι, γιατί παρότι gfe φάση(έτσι την ψυχολόγησα) δεν θα πέι όχι πουθενά και θα συμμετέχει μαζί σου χωρίς υπερβολες(π.χ κραυγές και τσιρίδες).
Έβαλα "Ίσως" στο αν θα την ξανασυναντήσω γιατί δεν είμαι λάτρης των μικροκαμωμένων σωματότυπων... κατά τα άλλα θεωρώ πως αξίζει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 11, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
255
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anatoliz, iuakoya, doc_lin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού