Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133748
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με την Λίλα πριν καιρό (άνευ λεπτομεριών τόπου χρόνου κλπ καθώς βρίσκομαι σε σχέση και είμαι λιγο ψαρούκλας!)....δεν ξαναέχω γράψει κάποια κριτική ωστόσο ποτέ δεν είναι αργά για να γίνει η αρχή. Η αλήθεια είναι πως τόσο η εκτόνωση όσο και η μεταγενέστερη συγγραφή εμπειρίας προσφέρουν διαφορετική ψυχοθεραπεία!!!

Άνοιξη, τα ρούχα λιγοστεύουν και η διάθεση και οι ορμόνες ανεβαίνουν! Η κοπέλα όπως γράφω και στον τίτλο μου θύμιζε έντονα μια παλιά συμφοιτήτριά μου που γούσταρα άλλα ήταν λίγο γκάου και τελικά δεν έγινε ποτέ τίποτα! Έτσι αποφασίστηκε η συνάντηση με την Λίλα. Ξεμπούκωμα και διαγραφή απωθημένου (2 σε 1 δηλαδή) και μάλιστα με τις καλύτερες εντυπώσεις!

Συνεννόηση εύκολη, το ραντεβού κανονίστηκε και η κοπέλα συνεπής. Η εμφάνιση ήταν αυτό που έβλεπα και περίμενα. Μπανάκι και αγώνας 1 ώρας με συμμετοχή άψογη. 2 γύροι και ο χρόνος πέρασε γρήγορα! Ευδιάθετη και με όρεξη για όλα! Πέρασα πολύ όμορφα και μου έσβησε με επιτυχία το απωθημένο μου!

Δεν ξέρω αν θα την ξανάβλεπα, όχι γιατί δεν είναι ο τύπος μου αλλά γιατί θα ήθελα να τριγυρίσω και σε άλλα λιμανάκια μιας και οι ''βόλτες'' είναι περιορισμένες! Ωστόσο συστήνεται!




Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
47
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Gentleman_40, Διαγραμμένο μέλος 177820 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού