Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρόσφατη συνάντηση με την κοπέλα μετά από πολύ εύκολη συνεννόηση με το γραφείο. Η αλήθεια είναι ότι δεν ήταν η πρώτη επιλογή μου (sorry κούκλα) αλλά η Ξενια και η Μαρίνα ήταν αδιάθετες, οι κάβλες μου πολλές και είπα να την δοκιμάσω.

Με την Ιόλη λοιπών ως προς το σώμα έχουμε να κάνουμε με μια κοπέλα μέτριου αναστήματος, ούτε πολύ μινιόν την λες αλλά χωρίς περιττά κιλά, μικρό στήθος με μικρή αλλά καβιάρα ρώγα, πολύ δυνατό της σημείο τα οπίσθια τα οποία είναι πολύ καλοσχηματισμένα και πέτρα!! Γενικά η Φώτο του γραφείου είναι αρκετά ακριβείς ως προς το σώμα με μία πολύ σημαντική εξαίρεση, τα τατουάζ πού είναι αρκετά. Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα, δεν με χαλάει, αλλά το τονίζω γιατί μπορεί κάποιος άλλος να έχει πρόβλημα. Ως προς το πρόσωπο είναι αρκετά χαριτωμένη με σημαντικότερο μειονέκτημα τα μπροστινά δόντια της πάνω οδοντοστοιχίας τα οποία είναι αρκετά στραβά και πετάνε λίγο προς τα έξω. Σίγουρα δεν είναι η πανέμορφη γυναίκα πού περιπατάει στο δρόμο και γυρίζουν όλα τα βλέμματα να την κοιτάξουν αλλά κατά την γνώμη μου είναι πάνω του μετρίου και βγάζει τρελά γούστα. Έχει εκείνο το βλέμμα πού έχουν οι γυναίκες οι οποίες τα δίνουν όλα στο κρεβάτι αυτές πού υπόσχονται πολύ κινκυ καταστάσεις. Τέλος θα ήθελα να αναφέρω ότι υπάρχει όντως ένα μεγάλο τατουάζ στο στήθος το οποίο όμως δεν είναι αγκυρα αλλά πάνθηρας, ναι πάνθηρας!!, περίπου σαν το σύμβολο των οργανωμένων οπαδών του Πανιωνίου. Tο συγκριμένο τατουάζ δεν είναι ολοκληρωμένο από ότι μου είπε η κοπέλα, το φτιάχνει ακόμα, ίσως για αυτό ο προηγούμενος συναθλητής το είδε σαν αγκυρα τι να πω...Χμμμ; όλα αυτά όμως μικρή σημασία έχουν γιατί εκεί πού η Ιόλη δίνει ρέστα είναι στην θέληση της να σε ικανοποιήσει.

Στα προκαταρκτικά παίρνει άριστα με τόνο, φιλάει πολύ καλά με γλώσσα, γουστάρει να σε γλύφει στα αυτιά και στις ρόγες σαν τρελή. Στοματικό από τα πολύ καλά με αρκετές εναλλαγές στην τεχνική. Μού έκανε και κάτι κόλπα πχ την ώρα πού μού έγλυφε μόνο την βάλανο μού γαργάλαγε με τα νύχια της τον κορμό του πέους και με κοίταγε στα μάτια, μού τον έφτυνε συνέχεια προφανώς για να μην μου τον ματιάσει, κάποιες φορές σάλιωνε και τα δύο της χέρια και την ώρα πού μου τον έγλυφε μού χάιδευε με το ένα χέρι τα αρχίδια και με το άλλο την περιοχή του περινέου και εγώ ένιωθα ότι με γλύφουν 3 γλώσσες ταυτόχρονα, μού χτύπαγε το πουτσοκέφαλο στην γλωσσά της και στα μαγουλά της πολλά άλλα... Τσόντα κανονική με τρέλανε. Γενικά στην πίπα βγάζει μια λύσσα πού μόνο στην inna από το yourangels την έχω συναντήσει. Πολλές φορές είχαμε εναλλαγές μεταξύ blowjob και handjob. Μού έκανε και μαλακιά με τις πατούσες με δική της πρωτοβουλία, το κάνει τέλεια. Από ότι κατάλαβα η γυναίκα λατρεύει τον πούτσο!!

Όσων αναφορά το κυρίως πιάτο δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται με το συγκεκριμένο πρακτορείο. Όλες οι Μαζόχες έχουν μαζευτεί σε αυτό. Πρώτα η Ξένια και τώρα τούτη. Τους προτείνω να να βάλουν σαν σλόγκαν στο site τους "Βαράτε άφοβα" ή " Η χαρά του Κυρίου Grey" ή κάτι ανάλογο. H κοπέλα γουστάρει αυτό πού λέμε πούτσα και ξύλο. Έπεσε το μαλλιοτράβηγμα με το κολωσκάμπυλο της αρκούδας. Βαρέθηκα να την ακούω να μου λέει "πιο δυνατά!!" Συνολικά παιχτήκαν 2 χορταστικοί γύροι μακράς διάρκειας με αρκετό χρόνο στα προκαταρκτικά. Μερικές φορές αφηνιάζει και γίνεται δαγκανιάρα και έχει την τάση να χρησιμοποιεί τα νύχια της (είπαμε είναι Πάνθηρας!!) οπότε προσοχή οι παντρεμένοι μην σας αφήσει κανένα σημάδι.
Στα μεσοδιαστήματα η κοπέλα είναι αρκετά επικοινωνιακή και χαβαλετζού ωραίο τυπάκι και καλός χαρακτήρας. Θα ήθελα να την ξαναδώ κάποια στιγμή αλλά δεν ξέρω γιατί δυστυχώς οι επιλογές εκεί έξω είναι πάρα πολλές!!

Τέλος δεν ξέρω αν εγώ στάθηκα τυχερός, ή είχα καλύτερη χημεία με την κοπέλα. Πιθανώς η κριτική του προηγούμενου συναγωνιστή να την έκανε να βελτιώσει τις υπηρεσίες της (ένας βασικός λόγος πού πρέπει να γράφουμε και τις κακές εμπειρίες μας είναι και αυτός) Πραγματικά δεν με νοιάζει το μόνο πού με νοιάζει είναι ότι εγώ πέρασα καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
spipis71
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
13.619
Πόντοι:
17.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, Dimitris-k, vltepdr και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού