Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 287085
Γενική βαθμολογία
 
2.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Οπως το λεει ο τιτλος αγαπητοι φιλοι μου .Η Συλβια δεν εχει απολυτος καμια μα καμια απολυτος σχεση με τις φωτογραφιες. Στις φωτογραφιες ποζαρει μια αλλη ψιλη γυναικα και δεν εχει απολυτος καμια σχεση με την γυναικα Συλβια που συναντησα στο στουντιο. Ειναι μια μεγαλη γυναικα πανω απο 55 χρονων , τις λειπουν τα μισα δοντια της , το σωμα της ειναι γερασμενο με πεσμενα βυζια. Εχει πολλα κιλα ειναι παχουλη. Τωρα στις υπηρεσιες τις ελαχιστα κανει. Δεν κανει ελευθερο στοματικο και ελαχιστο γλυψιμο στα @@. Απο ισπανικο πονεσε το πεος μου και τα @@ απο τα γερασμενα και πεσμενα στηθη της. Απο γλυφομουνι το αιδειο της μυριζε. Κατα την δικη μου γνωμη η γυναικα πρεπει να αποσυρθει και να εργαστει στα μπουρδελα του μεταξουργειου του 10 ευρω. Μονο για 10 ευρω αξιζει η επισκεψη της. Ειχα πιει ρεντ μπουλ και ποση μπυρα και συν η μεγαλη καυλα που ειχα που δεν καταλαβα τιποτε απο την πολυ καυλα. Την πατησα σαν πρωταρης. Η Δικη μου αποψη και γνωμη μακρυα απο αυτην την φολα θα κλαιτε τα χρηματα σας. Για την επισκεψη πληρωσα 50 Ευρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σύλβια
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Eisenfaust, tergo, ZeroTolerance και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2018
Πάντως ρε μεγάλε με όλο το θάρρος.! Αφού την περιγράφεις έτσι όπως την περιγράφεις και παρόλ' αυτά σκας τα 50 ευρώ για να γαμίσεις ένα τέτοιο τσόφλι, αξίζεις βραβείο πραγματικά. Οχι μαλακίας αλλά αυτοκτονίας.
15 Μαΐου, 2018
φίλε μήπως μπήκε η καθαρίστρια να μαζέψει και στη καύλα σου την πέρασες για την πουτάνα ;
μόνο έτσι εξηγείται..
08 Ιουλίου, 2020
Στις 2 τελευταίες φωτογραφίες που είναι μικρότερες, ξεχωρίζεις ότι είναι αλλη γυναίκα. Προφανώς αυτές οι 2 είναι οι δικές της. Την είδα τυχαία και το πρόσεξα. Γι αυτό μπήκα να διαβάσω κριτικη για να δω αν την έχει πατήσει κάποιος. Μεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3