Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη στο Μετάξι προς το τέλος της πρώτης βάρδιας πιο πολύ για βόλτα αντί να κάτσω σπίτι να τραβήξω μαλακία.Εψαχνα κάτι που να μην έχω πάρει μόνο για πίπα.Γυρισα μερικά σπίτια και κατέληξα στο Ισόγειο του Ιάσωνος 10.Εκει ο συμπαθής τσατσος παρουσίασε τη Νικόλ μια λεπτή Αλβανίδα , μελαχρινή νομίζω, μικρό βυζακι, συμπαθητική φάτσα.Προγραμμα απλό,πιο παλιά ανακοινωνοταν και ελ.στοματικο σε Έλληνες.Τεσπα δίνω 10 ευρώ και μπαίνω στο δωμάτιο το οποίο είχε μια μποχα.Μετα από λίγο μπήκε και η Νικόλ μέσα.Ειναι κοινωνική έχει ένα ιδιαίτερο στυλακι.Στα του αγώνος δεν είχα σκοπό να γαμήσω μόνο να δώσω πίπα.Οσον αφορά τις επιδόσεις της στο δωμάτιο προκαταρκτικά δεν έπαιξαν καποτα και πίπα σε στάση κατά την οποία δεν μπορούσα να πιάνω τίποτα ούτε και να βλέπω καθώς είχε πέσει το μακρύ της το μαλλί μπροστά.Απλα με πιπωνε μέχρι να της τα δώσω στο στόμα όλα εντός καποτας... Ουσιαστικά όπως λέω και στον τίτλο ήταν μια μαλακία με χρήση γυναικείου "στόματος"....
Δεν νομίζω πάντως να ξαναδοκιμαστει καθώς δεν διεκρινα κάτι αξιόλογο πάνω της για δεύτερη δοκιμή.Την πήρα για τα χοντρά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 okalosomulos, Bonecrusher, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού