Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα χύστες. Καπέλο

Χθες βράδυ, όντας και πάλι μπάκουρος (για πολλοστή φορά το τελευταίο διάστημα), και μη έχοντας καμία όρεξη να εξέλθω της οικίας μου προς αναζήτηση πάσης φύσεως ηδονής, παρήγγειλα μια πίτσα, και ξερόχυνα χαζεύοντας την Φουρέιρα να κουνάει το κορμάκι της παίρνοντας την 2η θέση στην Eurovision. Γλώσσα

Σήμερα το πρωί, η αδημονία μου ξεπέρασε τα όρια της υπομονής μου, κι έτσι κατευθύνθηκα τάχιστα προς τους αμαρτωλούς δρόμους της ενοικιαζόμενης σαρκικής ηδονής ώστε να εκτονώσω την ανικανοποίητη ορμή του σαρκίου μου και να γεμίσω με τα οπιοειδή της μητέρας φύσης τον ακόρεστο εγκέφαλό μου. Κουλ

Μετά από έναν εκτενή περίπατο σε Φυλής και Φωκαίας, κατέληξα σε τούτον εδώ τον οίκο, όπου εργαζόταν η Άντζυ. Πρόκειται για μία κοπέλα που είχε εργασθεί και στο Φυλής 71Α κατά το πρόσφατο παρελθόν.

Η Άντζυ είναι ψηλή (εκτιμώ πάνω από 1.90), με ωραίο λεπτό σώμα, μικρό στήθος με καλοσχηματισμένες μικρές προς μεσαίες θηλές, και σχετικά καλοσχηματισμένους και σφικτούς γλουτούς. Αν και έχει ωραίο πρόσωπο σε γενικές γραμμές, το αρνητικό στην εμφάνισή της είναι η οδοντοστοιχία της. Ωστόσο, επειδή δεν είναι άλογο, δεν την κοίταξα και πολύ στα δόντια... Γλώσσα Άλλωστε το πιο ενδιαφέρον στοιχείο της ήταν το πρόγραμμά της, που περιελάμβανε και ΚΩΛΑΡΑΚΙ... Κουλ

Άμα τη εμφανίσει της, κατέβαλα άμεσα το κυανού χρώματος παράβολο ενοικιαζόμενης σαρκικής ηδονής, και πέρασα στα ενδότερα... Ντροπή

Μετά από αρκετή αναμονή στο δωμάτιο εισήλθε και η ψηλή αλόγα, η οποία με αγκάλιασε τρυφερά και εγώ άρχισα να την φιλώ στο σώμα και στον λαιμό και στο στήθος και να πιπιλίζω της θηλές της θωπεύοντας παράλληλα τους γλουτούς της και το εξωτερικό μέρος του αιδίου της πάνω από το εσώρουχο. Η Άντζυ ανταπέδιδε με αγκαλιές και χάδια. Η στύση επήλθε τάχιστα, οπότε περάσαμε σύντομα στο κυρίως πιάτο, και δη άνευ πεολειχίας, εκτός από λίγη που έκανε όταν μου πέρασε το προφυλακτικό. Από το λίγο που δοκίμασα, τολμώ να πω πως ήταν καλή, και σίγουρα δεν έβαζε δόντι. Σπασίκλας

Πρώτη στάση ιεραποστολικά, με βαθιές διεισδύσεις, όπου η αίσθηση του κόλπου της ήταν καλή, με τα βογγητά της να είναι ήπια, αλλά ρεαλιστικά. Στη συνέχεια την γύρισα στα Κατσικογάμης . Και σε αυτή την στάση, το αιδοίο της ήταν απολαυστικό. Όμως δεν συνέχισα εκεί μέσα για πολύ, διότι έπρεπε να τιμήσω και τον πρωκτό της. Όπερ και εγένετο η είσοδος στην σφικτή πίσω τρύπα της, συνοδευόμενη από έντονα αληθοφανή βογγητά εκ μέρους της. Κατσικογάμης Μετά από ένα μέτριας ταχύτητας κωλογαμήσι επήλθεν το τέλος Γερο-μύστης βαθειά μέσα στον πρωκτό της. Τα οπιοειδή της μητέρας φύσης άρχισαν να εκκρίνονται άμεσα, και επιτέλους υποχώρησε αυτό το ενοχλητικό αίσθημα αδημονίας... Money Mouth

Και κάπου εδώ θα προέκυψε και ο τίτλος της κριτικής... Χμμμ;

Συμπερασματικά, η Άντζυ προσφέρει ένα τίμιο κωλογαμήσι χωρίς υπεκφυγές, και με αληθοφανή βογγητά που αυξάνουν την ηδονικότητα της συνεύρεσης. Κουλ

Ο χώρος ήταν όντως καθαρός, με σαπουνάκι, χαρτί, μωρομάντηλα, και καθαρά σεντόνια.

Η υπηρεσία υποδοχής δεν μας ενόχλησε.

Το 10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια. Γλώσσα

Αυτά από εμένα. Υγειαίνετε. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζυ
Υπηρεσίες
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kolokopeas, Giorgaras Kalamatianos, professorx και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού