Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θα προσπαθήσω να ειμαι σύντομος και περιεκτικός.
Πρώτη εντύπωση σχετικα καλή, στο πρόσωπο πολλές γωνιές και καταπληκτικά μάτια , στο σώμα κάποιες επιφυλάξεις γιατι και τα εσώρουχα δεν την πολύκολάκευαν. Όταν το άνοιξα το πακέτο είδα έναν ωραίο μεγάλο και στρογγυλό κωλο (δεν φενεται στις φωτογραφίες- το αντίθετο) και ενα μέτριο και ψιλοπεσμενο στήθος (παλι αντίθετα με τις φωτο). Το όλο σετακι δεν σε αποτρέπει πάντως απο το να συνεχίσεις. Και παίρναμε στο διαταυτα. Απόλυτα δοτική απο την αρχη δεν κρατάει τιποτα για τον εαυτό της. Μαζι στο ντους, Φιλια απίστευτα , χουφτώματα κλπ εν τα οποία η δεκτικότητα της σε προτρέπει να τα κανεις οσο καλυτερα και πιο αληθινά μπορείς. Περνώντας στο κρεβάτι το πράγμα ξέφυγε απο εμενα (εξού και το who’s fucking who) καθότι η κύρια άρχισε να κοπανιεται στο δικο της ρυθμό , τον οποίο προσπάθησα να ακολουθήσω για να την ευχαριστήσω με αποτέλεσμα να γίνω μούσκεμα στον ιδρώτα και να ψιλό χαλάσω το δικο μου ρυθμό και ευχαρίστηση (αυτα συμβαίνουν όταν δυο άνθρωποι πηδιουνται για πρώτη φορα και δεν ξερει ο ένας τον άλλον). Το καλό εδω , ειναι οτι το κατάλαβε και έκανε τα πάντα (περισσοτερο και απο γκομενα μου να ήτανε) για να προσαρμοστεί στο δικο μου ρυθμό, με αποτέλεσμα τελικά να περάσω πολύ καλα και να παρω και την ψευδαίσθηση οτι εκανα σεξ με κανονική γυναίκα και οχι call girl. Γενικά τέτοια διαθεση , Φιλια κλπ δεν νομιζω να εχω ξαναπάρει απο τέτοια επαφή. Γενικά ήταν αρκετά έντονο σεξ (κάποια στιγμή μας χτυπάγανε και την πόρτα -δεν ξερω γιατι...) με ανταλλαγή υγρών πάνω απο το όριο του safe και με ενα δωμάτιο μετα σαν βομβαρδισμένο , αλλα δεν γαμιεται... καλα ήτανε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 11, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Virginios_Richter
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.336
Πόντοι:
5.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andy Dufresne, chris1955, Rokko28 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2018
Αξιος Χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1