Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από εύκολη επικοινωνία με το γραφείο κλείστηκε το ραντεβού σε δικό μου χώρο. Σχετικά με την κοπέλα πρέπει να ανφέρω τα ακόλουθα:
- Πρόκειται για μια κοπέλα γύρω στο 1,65-1,70 με πιασίματα και 5άρι φυσικό στήθος.
- Παρ'οτι προκειται για γυναίκα με πιασίματα το σώμα της είναι σφικτό και το δέρμα της χωρίς σπασίματα.
- Το στήθος της λόγω μεγέθους εχει πάρει την κατιούσα.
- Η κοπέλα είναι καθαρή. Κάνει επίσης ντουζ και πρίν και μετά των αγώνα, όπως επίσης & στο ημίχρονο.

Σχετικά με τον αγώνα πρέπει να ανφέρω τα ακόλουθα:
- o αγώνας διεξήχθει σε δύο ημίχρονα με αρκετά καλό pre-game show μιας και κάναμε μαζί και το ντουζάκι μας.
- H παρεχόμενη πίπα είναι αρκετά καλή, με σωστή χρήση χεριών και καλό καραμέλωμα. Σε αυτό το σημείο μπορώ να πώ πως το ισπανικό που παρέχει προσθέτει πόντους στην απόδοση της κοπέλας.
- Επίσης δέχθηκε χωρίς πρόβλημα και την δική μου περιποίηση. Το μόνο που δεν αφήνει η κοπέλα είναι να την δακτυλιάσεις.
- Η κοπέλα στηνεται αρκετά καλά με καλυτερη "θέση" - κατά την γνώμη μου - αυτή του cow girl.

Συνολικά μπορώ να πω πως ήταν μια σχετικά καλή συνεδρία. Η κοπέλα συστήνεται σε βυζολάγνους και σε άτομα που δεν ψάχνουν μοντελέ κορασίδες εμφανισιακά. Στα του αγώνα δεν με προβλημάτισε κάτι ιδιαίτερα. Σίγουρα για αυτό που παρέχει η κοπέλα η "τίμια" τιμή θα ήταν κάπου στα 110-120 ευρώ.

Να γαμάτε καλά
@draxan04

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 12, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
draxan04
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
898
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, Romeakias και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού