Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ψάχνοντας την Κορίνα για 2 συνεχόμενα βραδιά και μη καταφέρνοντας να την βρει το γραφείο(δεν απαντάει λέει στο τηλ.):thinking ..ψάχνω λοιπόν για κάποια άλλη κοπέλα το μάτι μου πέφτει στην κορασίδα..
Στην ώρα της με τζινακι και καλοκαιρινό πλεχτο μπλουζάκι.το κορίτσι είναι πετιτ ,είναι μέσα στην Καβάλα,ξανθό μαλλί ,ψιλομαυρισμενο σωματακι από σολαριιυμ,περιποιημένα άκρα,βυζάκια μικρό αλλά φυσικότερο που δεν χορταινεις να γλύφεις..μουνακι όνειρο στενό ,πεντακάθαρο και κόντρα ξυρισμένο.
Παίχτηκε ένας γύρος 45 λεπτός με πολύ συμμετοχή αφού ήπιαμε και τα κρασάκια μας πριν.μου όρμηξε κυριολεκτικά με περιποιήθηκε με γλωσσοφιλα,γλυψιμο στο λαιμό..σώμα και κατέβηκε και κάτω όπου είχα γίνει τούρμπο μόνο με την μυρωδιά της..περιποίηση και από μέρους μου μεχρι να μπω στο υγρό πλέον και στενό μουνακι της.
Γενικά εγώ είπαμε ειμαι gfe και η κοπέλα μου το πρόσφερε με μεγάλη χαρά.τα αγγλικά της κάτω του μετρίου αλλά δεν είναι και η μοναδική για αυτό στα αρχιδθα μου.δεν ξέρω αν είναι για άγριες καταστάσεις. .
Όμως στάζει καβλα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 10, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
916
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, Jim25jim, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2018
"είναι μέσα στην Καβάλα" ελιωωσααα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΠροσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1