Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 59 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 89441
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θέλοντας να αδειάσω τ'αρχίδια μου από μέρες, είχα πάρει σβάρνα τα διάφορα καυλογραφεία και είχα επιδοθεί σε μια άνευ προηγουμένου μελέτη. Η μια έκανε αυτό αλλά όχι εκείνο, η άλλη δε φιλούσε, πολλά xtra κτλ..
Έτσι αποφάσισα για μια ακόμα φορά να αφήσω το "πάμε στοίχημα, over ή under " και να παίξω σιγουράκι. Nataly από το AGN όμορφο καυλορωσιδάκι που τα κάνει όλα και συμφέρει.
Το ραντεβού που ήταν και early check in, κλείστηκε με 2 sms και το κορίτσι κατεφθασε ένα δεκάλεπτο πρίν την καθορισμένη ώρα, με ένα λευκό εφαρμοστό φόρεμα, βαμμένη και χτενισμένη στην τρίχα. Δεν ξέρω άν χάρηκε που με είδε ξανά, πάντως εγω το καταχάρηκα. Ντουζάκι παρέα, χαχα και χοχο, πίπα τρελή, δαχτύλωμα δικό μου και δικό της παιξιμο της κλειτορίδας και το μωρό τέλειωσε, με το δάχτυλό μου μούσκεμα από τα ζουμιά της.
Η συνέχεια είχε καβάλα και πισοκολητάδα όπου δεν άντεξα και πολύ και μισοάδειασα στο σκουφάκι, για να πάρει τα υπόλοιπα στο στόμα , με στεγνό καθάρισμα. Ντουζάκι ξανα - χωριστά αυτή τη φορά- και συνέχεια του αγώνα χωρίς καθυστέρηση, με λίγο πίπα βαθιά και ζουμερή, γλυφομούνι στο μυρωδάτο ρόζ νινάκι και ιεραποστολικό όπου άν και ήθελα να κρατηθώ για το κωλαράκι της, εναπόθεσα τα περιεχόμενα μου στο σκουφάκι, γεμίζοντάς το ασφυκτικά.
Η ώρα του αποχωρισμού είχε φτάσει. Πέρασα υπέροχα με μια όμορφη γυναίκα που άν της αφιερώσεις ένα δεκάλεπτο από την ώρα, φτιάχνεται και στο ανταποδίδει πολλαπλάσια με καύλα. Επιπλέον τους "καλούς" τους θυμάται. Είναι γελαστή, πρόθυμη και εγγυάται πως δε θα κλάψεις τα λεφτά σου αλλά κυρίως την ώρα και τη διάθεσή σου. Χωρίς να χρειάζεται να σπαζοκεφαλιάζεις σα να παιζεις στοίχημα το καλοκαιρι...
Αυτά μάγκες και να γαμάτε καλά....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
554
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 morpheus1000, chris1955, LanciaRallye037 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού