Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 370135
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Μια ακόμα Παρασκευή έφτασε και ο φ.. μου ετοιμάζει την βράδυα μου όπως κάθε φορά ... 2+2 που αλλού? . είμαστε μεσα και στο πρώτο ποτακι τσεκαρω τα ζευγαρια ενα.. δυο.. τρεια.. τεσσάρα.. πεντε.. έξι μεχρι στιγμης ζευγαρια στην ηλικια μας που τα θελω.. ομως ο χρονος ειναι λιγος και πρεπει να βιαστούμε... ανεβενουμε πανω με φ.. και επικρατεί ο γνωστος χαμος.. φουλ παιχνιδι σε ολους τους χώρους.. φφφρρρ πανικος .. δεν πειραζει ολα καλα .. συνεχιζουμε στα κατω δωμάτια δεν χαλαει η διαθεση μας εδω... μπαίνουμε στο δωμάτιο με ενα ζευγάρι ο φ.. γδύνεται.. και ... τσουκ.. και αλλο .. και αλλο... και αλλο... οτι ακριβώς θελαμε πεντε ζευγάρια δικα μας.. σε δευτερόλεπτα ήμαστε ολοι γυμνοι .. ο φ.. εχει παρει την πρωτη κοπελα στο πρωτο ζευγάρι.. και την ξεσκίζει μια και ηθελε μονο πουτσα.. και εγω παιζω με τον δικο της οχι πολυ ωρα ομως δεν χανω χρονο και βρίσκομαι αναμεσα σε ενα αλλο ζευγαρι να με γλύφει η κοπελα και ο δικος της να με πηδάει.. αυτο κρατισε αρκετά μιας και το καναν και η δυο πολυ καλα!! Τελειωσαμε και αφου ηταν η ωρα για ποτακι τσουκ και αλλο ενα ζευγαρακι χονεται στο παιχνιδι μας... χατίρια δεν χαλαμε .. και συνεχιζουμε η κοπελα ενα καλο τσιμπούκι στον φ .. και εγω να παιζω με τον δικο της σε διαφορες στασεις ...εκεί ήρθε και το δεύτερο τέλος του Φ....μου υπεροχα.. και στοπ!! Ποτακιιιι και συνεχιζουμε ... ο φ εχει τελειωσει 2 φορες .. αλλα εγω θελω λιγο ακομα... και λιγο ποτο... μια βολτα μονη μου.. σε ενα ακομα στο doctor room ενα ζευγαρι που ειναι η πρωτη τους φορα μου κανουν νοημα να πλησιασω ... η κοπελα εχει λιγα κιλα οπως ακρυβως μαρεσει... τους πλησιάζω αργα αργα .. και παιζω ενα παιχνιδι με την κοπελα αρχικα ενα καλο γλυφομουνη την εκανε να τελειωσει ο δικος της πολυ καυλομενος με ολο αυτό, παιζει μαζι μ και χύνει και αυτος... ξανα με την κοπελα εγω τρυβομαι πανω της και την κανω μουσκεμα μιας και ειχα ακομα λιγα υγρακια .. ωραιο παιχνιδι και με τους δυο μπορω να πω... ντυνομαι και παω φ.. ποτακι... και η ωρα πλέων εχει φτασει στο τελος ωρα να φευγουμε... μα.. για κατσε... μια βολτα ακομα... πειραζει?.. μια βολτα ξανα στα πανω δωμάτια... και ακομα ενα παιχνιδι στο 90 (που λέει και ο φ.... Μου)που αλλου.. ενα πολυ ζινατο ζευγάρι ηλικιας 35.40 .. πρωτα ξεκιναν τα κοριτσια μιας κι η κοπελα της αρεσει με κοπελα.. φουλ παιχνιδι .. και μετα εχουμε και τα αγορακια... ενα δυνατο παιχνιδι για το τελος.. εκλεισε την βραδυα μας οπως την θελαμε !!! Η μπαταριες γέμισαν ...Καπέλο

Φ=εγώ
Και την περιγραφή την έκανε αυτή την φορά η (Τ). Αντε καλή αρχή μωράκι μου έτσι σε θέλω.
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
30
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
thomas115656
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
690
Πόντοι:
996
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 deus69, pirkavlos, Stefanos vasilopoulos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού