Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Οπως το λεει και ο τιτλος αγαπητοι φιλοι μου. Δυστηχως η Πενυ αρχιναει και χαλαει. Την προηγουμενη φορα που την δοκιμασα στο στουντιο Μεγαλου Αλεξανδρου 133 μου εκανε καλυτερη εξυπηρετηση. Τωρα στην τελευταια επισκεψη μου στο στουντιο Κωνσταντινουπολεως 80 δεν μου φερθηκε καλα. Βιαζοταν το κοριτσι, δεν ειχε καθολου ορεξη ,η αρχιζει και χαλαει. Τελος παντων θα ξαναδωσω ακομη μια ευκαιρια στην Πενυ μια και διαβαζει τις κριτικες. Στο δωματιο δεν με εξυπηρετησε καλα βιαζοταν , αγαρμπες κινησεις στο αυταρχικο προγραμμα και ενα παρα πολυ συντομο μασαζ για 1-2 λεπτα. Και Το κερασακι στην τουρτα ηταν οτι ευχαριστηθηκα παγωμενο νερος στο ντουζ. Δεν ειχε καθολου ζεστο νερο. Οταν λεμε δεν ειχε καθολου ζεστο νερο απολυτος τιποτε. Αγαπητη φιλη μου Πενυ, μια και διαβαζεις τις κριτικες προσεχε θα χασεις εναν παρα πολυ καλο φιλο που σε αγαπαει παρα πολυ και ειναι τσιμπημενος τρελα μαζι σου.Την επομενη φορα που θα σε συναντησω ξανα θελω να με εξυπηρετησεις παρα πολυ καλα και με το παραπανω. Για την επισκεψη μου πληρωσα 100 Ευρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Πένυ
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Cornelius, LanciaRallye037, johnfru και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2018
"προσεχε θα χασεις εναν παρα πολυ καλο φιλο που σε αγαπαει παρα πολυ και ειναι τσιμπημενος τρελα μαζι σου"
Αυτή η χώρα δεν σώζεται με τίποτα,ο άλλος κάνει ερωτική εξομολόγηση μέσω του σάιτ σε πουτάνα. Προσκύνημα
12 Μαΐου, 2018
Φίλε, μπορεί να μην της αρέσει να γαμάει. Σκέψου το κι έτσι.
Βέβαια είναι γενική εκτίμηση ότι η Πενάρα έχει πέσει σε απόδοση και μάλλον κολλάει τα τελευταία ένσημα.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 160222
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2