Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Κορίνα είναι ένα έκφυλο μιλφ στα 40 με τεράστιους βύζους και πράσινα μάτια. Δε νομίζω να έχει κάτι άλλο ενδιαφέρον πάνω της. Ξανθιά-βαμμένη, σώμα καλοδιατηρημένο για την ηλικία της με λίγα παραπανίσια κιλάκια. Λέει ότι είναι Ρωσίδα. Εγώ λέω ότι είναι Γεωργιανή, γιατί δεν μου κάνει για Ρώσικη φάτσα αυτή. Πέρασα στο δωμάτιο γιατί με μάρκαρε δυνατά και έκανε σιγόντο ο γνωστός πουστΑρης τσάτσος.

Από επιδόσεις αναλογικά καλές για μπουρδέλο. Στην αρχή ασχολήθηκα με τις βυζάρες της και τις τερατώδεις θηλές της. Μετά με το μουνάκι της, που σάλιωσα αρκετά με τη γλώσσα μου. Έπειτα πήγαμε σε ξεσκούφωτο κλαρίνο που με προτροπή μου έγινε και γλειψαρχίδισμα με εναλλάξ τις μπάλες. Όταν έγινα μπετόν αρμέ της τρύπησα και τη μουνάρα για περίπου 10 λεπτά, με τις καθυστερησεις, πρώτα με εμένα απο πάνω, όπου έγιναν σαλιαρίσματα μεταξύ των στομάτων μας με συμμετοχή της γλώσσας και ελαφριού δαγκώματος των χειλιών εκατέρωθεν (έχει και φουσκωμένα χείλη ξέχασα να πω) και έπειτα σαν τα σκυλάκια από πίσω στο μουνί της. Τελικά, αφού έβγαλα το προφυλακτικό, της τα έριξα στις βυζάρες της, τραβώντας τη θηλή ενός εξ αυτών. Άδειασμα με αρκετά μεγάλη διάρκεια για μπουρδέλο χωρίς ενόχληση απο εξωγενείς παράγοντες. Περίεργο όταν τσάτσος είναι ο παπΑρης.

Χαρακτηρίζω τη συνουσία επιτυχή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Ακαμάτης
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
279
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, Bonecrusher, professorx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού