Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 36 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από ένα διάστημα αποχής και περισυλλογής μόνο με τα στανταράκια είπα να επιστρέψω στο άθλημα με μια δυνατή επιλογή. Μετά από ώριμη σκέψη και κάποιες μικροαναποδιές λόκαρα την Μόνικα και πέρασα πολύ καλά. 'Άφιξη στο ξενοδοχείο μετά από ένα εξαντλητικό βράδυ, ντουζάκι, τσοντούλα και αναμονή... Λίγο το διπλανό ζευγάρι που έδινε πολύ πόνο, λίγο και το gangbang που έβλεπα στην τσόντα έγινε πύραυλος. Η Μόνικα ήρθε με μια μικρή αλλά απόλυτα δικαιολογημένη καθυστέρηση και απολογήθηκε γι αυτό αλλά εγώ δεν την άκουγα. Και τα 2 κεφάλια μου ήταν προσηλωμένα στην κορμάρα της που την είχε ντύσει με μια πολύ όμορφη διαφάνεια, ένα κολλητό παντελόνι και γόβες. Από τη στιγμή που μπήκε η χημεία μας έδεσε, δε σταματήσαμε να φιλιόμαστε. Έβγαλε τα ρούχα της αργά και ηδονικά μπροστά στον καθρέφτη με μένα πίσω της να τς φιλάω το λαιμό και να δαχτυλιάζω και τις δύο τρυπούλες της. Αφού με άφησε να τις χαρώ, έκανε να πάει για μπάνιο αλλά δεν την άφησα. Ήταν ήδη πεντακάθαρη και γω πολύ καυλωμένος. Έκατσα στην άκρη του κρεβατιού και έπεσε στα γόνατα σαν καλό κορίτσι να τον πάρει στο στόμα. Πολύ καλή πίπα, με μπόλικο ρούφηγμα, καραμέλωμα και deepthroating. Εγώ έπαιζα με τα μικρά καλοσχηματισμένα βυζάκια της και έβλεπα την κωλάρα της από τον καθρέφτη. Αφού της γάμησα λίγο το στόμα, ήθελα να δοκιμάσω το μουνάκι της και μετά το πέρασμα του ελαστικού την έστησα στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη και τν πήδηξα άγρια,μπατσίζοντας το όμορφο κωλαράκι της. Μόλις έγινε μούσκεμα από καύλα, την έστησα ιεραποστολικά στο κρεβάτι και έβαλε τα πόδια της στους ώμους μου για να τον φάει όσο πιο βαθειά γίνεται. Η συμετοχή της πολύ αληθοφανής. Ούτε υπερβολικές κραυγές, ούτε και κομοδίνο. Για να είμαι ειλικρινής δεν κατάλαβα αυτή τη μια ώρα ότι πλήρωνα για τις παρεχόμενες υπηρεσίες. Έχυσα μέσα της ενώ της έβαζα δάχτυολο στο κωλαράκι της. Κάναμε ντουζάκι και αρχίσαμε πάλι τα γλωσσόφιλα. Ναι!Ναι!Έρωτας Μέσα σε 1' μου έγινε κάγκελο και ξαφνικά βρέθηκα με τη Μόνικα να μου εξαφανίζει κυριολεκτικά το εργαλείο στο στόμα της. Με κοίταξε στα μάτια και μου λέει "ξέρω τι θές και πως το θες" και καβάλησε το πούτσο μου και όσο γαμιόμασταν δε σταμάτησε να με φιλάει. Μόλις ήρθε η ώρα για αλλαγή στάσης λόκαρα κώλο και λέω αυτό το κωλαράκι με προκαλεί να το σκίσω... Η νεαρά διάβασε τις σκέψεις μου και σάλιωσε την κωλοτρυπίδα της και στήθηκε στα 4 έτοιμη να την γαμήσω όπως και όπου ήθελα. Δεν κρατήθηκα ο τάλας και μπήκα όλος μέσα στην κωλάρα της. Πόνεσε λίγο στην αρχή αλλά μετά γούσταρε. Την έβαλα να ξαπλώσει μπρούμυτα και της έσκισα τον κώλο με όσες αντοχές είχα και δεν είχα. Πολύ δυνατή σούφρα. Ούτε πολύ στενή, ούτε ξεχειλωμένη. ότι πρέπει για να βγάζεις γούστα... Τέλειωσα λίγο νωρίτερα από ότι συνήθως και η κυρία στο 10' που απέμεινε ζήτησε 3ο γύρο ή να μου κάνει μασαζάκι! Προσκύνημα Μετά το χθεσινό ξενύχτι δεν είχα αντοχές για τρίτο γύρο και επέλεξα το μασαζάκι. (δεν δέχτηκε να φύγει νωρίτερα!) Όσο με χαιδολογούσε και χαιρόταν το κορμί μου, μιλήσαμε λίγο και η αλήθεια είναι ότι είναι ωραίο τυπάκι. Πέρασα πολύ καλά μαζί της. Θα την ξαναπάρω σίγουρα γιατί αυτόν τον κώλο θέλω να τον πάρω ποικιλοτρόπως Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Ναι
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, dmtrsxxx, Ettore και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού