Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αμελί μου είχε κεντρίσει το ενδιαφέρον απ΄τη μέρα που ήρθε.Είχα επικοινωνήσει με το γραφείο δύο φορές αλλά και τις δύο ήταν μη διαθέσιμη...Βράδάκι Τετάρτης που είναι σχετικά πιο ήσυχη μέρα από τα σαββατοκύριακα κλείστηκε εύκολα το ραντεβού μας....
Έφτασα στο ξενοδοχείο και έλαβα τον αριθμό του δωματίου της...Ακριβώς απέξω από την πόρτα της μύριζε όμορφα το άρωμα της...Χτύπησα και μου άνοιξε με το χαμόγελο των φωτογραφιών της...Όμορφη κοπέλα με μαλλιά μακριά σε ωραίο χρώμα,καλλίγραμμο σώμα με απαλή επιδερμίδα που είχε κάποια τατουάζ.Ωραίο χρώμα ματιών και στήθος που απ'φαίνεται έχει γίνει κάποια επέμβαση...Ήταν πολύ προσεγμένη όπως έγραψα και στο φόρουμ με ωραίο μινι φόρεμα σε χρώμα σκούρο γκρι και γόβες,έτοιμη για βραδινή εξόρμηση που λέμε...Άνετα την κυκλοφορείς,έχοντας δίπλα σου μία εντυπωσιακή γυναίκα που δεν κάνει μπαμ κιόλας ότι κάνει αυτή την δουλειά....Τέλος πάντων να σημειώσω πως όλο της το σώμα μύριζε υπέροχα όπως ανέφερα και ήταν και από πάνω μέχρι κάτω με body lotion...
Μιλήσαμε για λίγο στα όρθια και μετά πήγα για ντουζάκι.Στην αρχή είναι λίγο "μαγκωμένη" στο θέμα των φιλιών αλλά μετά τα δίνει αβέρτα δεν τα στερεί και φιλά και ωραία!
Ξεκίνησα με κάποια πεταχτά φιλιά που κατέληξαν σε γλωσσόφιλα διαρκείας,της έβγαλα το φόρεμα και ξεκίνησα το πιπίλισμα σε ρώγες και λαιμό!Κατέβηκα πιο κάτω για περιποίηση στο "γατάκι" της...Ωραίο και περιποιημένο αλλά επίσης και η συμμετοχή της άψογη με ωραίες εκφράσεις...Μικρή διακοπή για φιλιά ξανά και συνέχεια με δική της περιποίηση με καραμέλωμα στα @@@κια αλλά και στοματικό!Με λίγη χρήση χεριού όπου χρειαζόταν και λάγνες ματιές ολοκλήρωσε το στοματικό της....
Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ σε δύο μόλις στάσεις....Πρώτα με την Αμελί από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς και μετά στα τέσσερα όπου με λίγο σφυροκόπημα μας βρήκε το τέλος...
Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε με χιούμορ αρκετό από μέρους της.Είναι πολύ ευχάριστη και επικοινωνιακή,επίσης μιλά και αρκετά καλά αγγλικά πράγμα που βοηθά στο να ανταλλάξεις πέντε έξι κουβέντες με τον παρτενερ σου....
Συμπερασματικά μία όμορφη κοπέλα με εξίσου καλό σέρβις που ικανοποιεί τον πελάτη της.Μου άρεσε που πήρε πρωτοβουλίες στο σεξ και οι δύο στάσεις που μας βρήκαν ήταν με δική της προτροπή και με εμένα να ακολουθώ...

Αυτά για την γνωριμία μου με την Αμελί,νεότερα στο επόμενο της τουρ στη χώρα μας...Τώρα κάποιοι μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 10, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2018
Κρατιεται καλα . Αυτη την ηθελα 7-8 χρονακια πριν ...
Ωραια γυναικα με πολυ ωραιο συμμετρικο σωμα ...
11 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια χαρα ειναι και τωρα....Εντυπωσιακη καθαρη περιποιημενη τι αλλο να ζητησει κανεις...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2