Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπερα , συναγωνιστες
Πρωτη κριτικη , καθως μολις επεστρεψα απο εξωτερικο κ ξανα στον μαχημο αγωνα .
με την κοπελα συναντηθηκα πριν 2 μερες incall επειτα απο αψογη συννενοηση με το γραφειο.
Ανοιγωντας την πορτα του δωματιου παθαινω σοκ, καθοσον η κοπελα ειναι πολυ γεματουλα.
με υποδεχτηκε με ενα σετ ροζ εσωρουχα και η διαφορα της με τις φωτο ηταν εμφανεστατες καθως κ τα ματια της καμμια σχεση με αυτο το μπλε των φωταγραφιων
Συγγεκριμενα την ρωτησα αν ειναι η ιδια με τις φωτογραφιες του σαιτ αλλα αγγλικα γιοκ , οποτε ειπα να συνεχισω να δοκιμασω ενα 19χρονο μπας κ κατσει κατι καλο στο κρεβατι
Βυζακι εφηβικο, με μυτερες ρωγιτσες κωλαρα ελληνικη , μπουταρες κ γενικα το τρωει ολο το φαγακι του που πρεπει να ειναι και πολυ .
Δερματακι σφηκτο (19χρονο γαρ ) χωρις ιχνος κυταριτιδας η ραγαδες
Στα του αγωνα τωρα πιπα πολυ χαλαρη (ανευ) χωρις παθος απλα για να την κανει .
Πηγα να την φιλησω κατω μπας και τις ανεβασω στροφες αλλα ειδα που δυσανασχετησε και ρωτωντας την αν τις αρεσει μου απαντησε ΝΟ, οκ σκεφτηκα εσυ χανεις .
καταλαβα οτι η συναντηση θα καταληξει σε φιασκο, οποτε για να μην επιρεαστει το κατω κεφαλι μου , την στεινω στα 4 και την σφυροκοπησα κανα 10λεπτο δινοντας την κ 2-3 μπτσακια στα κωλομερια απο τα νευρα μου.η καταθεση εγινε εκει κ κατευθειαν εψαχνε το προφυλακτικο να δει αν εσπασε ¨) Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
δευτερος γυρος δεν εγινε γιατι καταλαβα οτι δεν ειχε να μου προσφερει κατι καλυτερο .
Αποχωρησα νωριτερα σκεπτομενος ενα αποτυχημενο ραντεβου ....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 08, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.929
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Wolf44, iakovos, makhswrx και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού