Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα ήθελα να ανεβάσω και για την Μαριάννα μία κριτική γιατί θεωρώ πως μαζί με την Βίκη αποτελούν το καλύτερο δίδυμο στο χώρο.Αν και πάει αρκετός καιρος που βρέθηκα με την Μαριάννα λόγω του ότι η ΈρωταςΈρωταςΈρωτας Βίκη ΈρωταςΈρωταςΈρωταςείναι πάντα η πρώτη μου επιλογή,και η μεγάλη μου λατρεία,πιστεύω πως πρέπει να τιμήσω και την Μαριάννα με μία κριτική μιας και έχω βρεθεί και μαζί της αρκετές φορές στο παρελθόν.Η ημερομηνία εννοείται ενδεικτική.Η πρόσβαση στο χώρο εύκολη λόγω και της ημέρας.Η υποδοχή όπως πάντα ευγενικότατη.Ο χώρος πεντακάθαρος.Αξίζει να αναφέρω πως σε όλες μου τις επισκέψεις στο συγκεκριμένο σπίτι μου έχει κάνει τρομερή εντύπωση το ότι πάντα είναι πεντακάθαρο και μοσχοβολάει.Σε ότι αφορά την Μαριάννα πραγματική κούκλα με το υπέροχο δέρμα της και την απίστευτη πίσω κίνηση.Στο κρεβάτι πραγματική GFE κατάσταση σε σημείο που να σε κάνει να ξεχνάς που βρίσκεσαι.Ποτέ δεν την έχω δεί βιαστική του στυλ άντε να τελειώνουμε και ποτέ δεν μας έχει ενοχλήσει κανείς χτυπώντας την πόρτα για να βιαστώ, λόγω του ότι περιμένει πελάτης.Πραγματικά αξέχαστες στιγμές μαζί με το Μαριαννάκι.Την αδικώ στην βαθμολογία γιατί δεν με αφήνει το σύστημα να βάλω παραπάνω αλλά η ίδια ξέρει τι αξίζει.Και συγνώμη Μαριαννάκι αν και είσαι πραγματική θεά,αλλά η πρώτη μου επιλογή θα είναι πάντα τοΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα ΒικάκηΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα γιατί όπως και να το κάνουμε έχω τις αδυναμίες μου και το Βικάκη είναι η μεγαλύτερή μου.Πάντως είστε αστέρια και οι δύο και όταν το λέω το εννοώ ότι για μένα είστε μαζί με τη Βίκη το καλύτερο δίδυμο της πόλης ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
megasnik
Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
801
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, anallover21, gundick και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού