Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλά μιλάμε ότι από εμφάνιση σκίζει πρέπει να είναι από τις καλύτερες της περιοχής σαν την Σόνια αλλά με καλύτερο πρόσωπο.
Σφιχτο σώμα από πάνω ως κάτω.
Δήλωσε Τσέχα και θα ήθελα αν κάποιος κατέχει να το επιβεβαίωσει στα σχόλια ή όχι εμένα μου έμοιαζε κάπως αλλά δεν έχω πείρα από Σλαβικα μουνολίβαδα.
Ξανθιά.
Ελληνικά πολύ καλά.
Ακάποτη πιπα δεν κάνει πράμα που σημαίνει ότι είναι και λιγότερο επικίνδυνη για παράσημο αλλά ένας άλλος με το που το άκουσε έφυγε Μεγάλο χαμόγελο.
Στάσεις στα τέσσερα και ιεραποστολικη, δεν την έβαλα από πάνω αν και θα έπρεπε για να δω τι θα έκανε μια και έτσι που την γάμισα δεν είδα καλή συμμετοχή και έδειχνε να ζορίζεται λες και τον έχω σαν του γαιδαρουΧμμμ; αλλες δεν καταλαβαίνουν από κομπεσάρισμα.
Αν είχε τα γελακια της γνωστής πισίνας της Σόνιας θα μου έπαιρνε πολλά λεφτά!!
*μανίκι να γράφεις κριτική από κινητό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Andrew256
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.436
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, koble, ThE

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2018
Μιας και επιασες τα μουνολιβαδα, που θα δεις σε λιγο απο κοντα, δεν ξαναπας να γραψεις ενα ηχητικο ντοκουμεντο και να το στειλεις στον βαλκανιο CSI και στον Αρχηγο της Scotland Yard να κανουν εξακριβωση?
(Updated: 23 Μαΐου, 2018) 12 Μαΐου, 2018
Το γαμημενο το αυτοκορεκτ μου έβαλε πισίνας αντί για πιπινας Θυμός.
Σκατα δεν σκέφτηκα να την ρωτήσω πως λένε την μπύρα στα τσεχικα Ναι!.

* επέστρεψα από Τσεχία η κοπέλα σλάβα μεν αλλά δεν έχει τα χαρακτηριστικά μάτια των γυναικών της Πράγας τώρα αν είναι από συνοριακή περιοχη κτλ ...
Πέτυχα στο αεροδρόμιο της Πράγας μια κοπέλα υπάλληλο που της έμοιαζε πάρα πολύ σαν αδελφές.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2