Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Δυστυχώς ΥΠΕΦΟΛΑΡΑ....

19:00 ήμουν εκεί.... Αν και πήγαινα για Στέλλα στο δίπλα στον όροφο τελικά αποφάσισα να μπω στο ισόγειο στην Αντζελίνα όπως μου είπε στο δωμάτιο...

Παίδες, μπήκα γιατί ήταν μινιόν όπως μου αρέσουν... Πριν μπω μάλιστα ρώτησα τσατσά και μου λέει κάνει φουλ, λέω και κώλο? και μου λέει ναι ναι και κώλο..... Πω πω λέω εδώ είμαστε...

Μπαίνοντας μπηκε γλυκιά και πήγα στα όρθια και την αγκάλιασα και καλά μου έκανε οτι κρυώνει...

την ξάπλωσα και προσπάθησα να την φιλάω να καυλώσω όμορφο και όπως την χάιδευα προσπαθούσα να την γυρίσω κάπως πλάγια για να βλέπω το "θεσπέσιο" κωλαράκι στον καθρέφτη αλλά... ΔΕΝ... Η κοπέλα αντιστεκόταν... λέω ήμαρτον... Πάω να βάλω χεράκι ωραία για χαιδεμα κωλαράκι και ήταν πολύ "σαγρε" ας πούμε το δέρμα πίσω... λέω τι σκατά παίζει δεν μπορούσα να καταλάβω...

Μετά όπως ήταν ανάσκελα μου λέει έλα από πάνω μου... εννοώντας ψιλά για πίπα... ο πούτσος μου στο κεφάλι της δηλαδή ... με ρωτάει με ή χωρίς της λέω με... και αφού ψιλοκαύλωσα της λέω να μπω... μου λέει έτσι ιεραποστολικά.... ήθελα κι εγω να πω την αλήθεια για να κρατήσω πιο πολύ και μετά να την πάρω στα 4 για κωλαράκι.... ΑΜ ΔΕ!!!!

βάζει μουνόκρεμα και αφού έριξα 5-6 ιεραποστολικές πουτσιές της λέω να γυρίσει στα 4.... ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ... να μου λεει όχι έτσι έτσι να το κάνουμε... της λέω αγάπη σε παρακαλώ γύρνα .... ξινίλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!! και με το που της λέω "ναι αλλά έτσι ΔΕΝ θα χύσω" με 1000 μουρμουρητά γυρίζει.... και εκεί.... αποκαλύπτονται όλα... και τον λόγο που δεν ήθελε...

Παιδιά ο κώλος της περιμετρικά και στα κωλομάγουλα καταξεφλουδισμένος, κατακοκινισμένος και έχει κάτι δερματικό.... Απορώ πως δεν μου έπεσε.... αφού πήγε να μου το βάλει στο μουνί, ξενερώνω *γιατί δεν ήθελα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ έρθουμε σε επαφή κώλος της- μπούτια μου" και της λέω έλα να μου τον παίξεις να τελειώνω όπως και έγινε....

παίξιμο με καπότα και τέλος... απορώ και με τον εαυτό μου πως έχυσα...

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ουστ.... σπίτι σου να γίνεις καλά και να επανέλθεις μετά.... ΗΜΑΡΤΟΝ και προσοχή μάγκες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, Ημεδαπος , TRAVALIAROS και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2018
Λες τη γνωστή Άντζυ, την ψηλή αλβανέζα;
10 Μαΐου, 2018
Μαγκες μου μακρια από τα μπουρδελα πλεον!!!εχει γεμισει η αθηνα από τους μετανάστες και πανε και γαμανε στις φυλης κ εχουν ένα σωρο αρρώστιες πανω τους! καλυτερα μια οικονομια να κανουμε και να πηγαίνουμε σε στουντιακια που εκει βαζουν μονο ωραιο κοσμο μεσα....Πανω από όλα η υγεια μας....
11 Μαΐου, 2018
απορώ πως την εχουν ακόμα εκει αυτην. Είναι δημόσιος κίνδυνος με αυτά τα δερματικά. Δείχνει και τι τύπος είναι. Δεν σέβεται τον πελάτη. Νακρυά από αυτην.
08 Νοεμβρίου, 2018
Λες την αντελινα,μια μελαχρινή με ξανθιές ανταύγειες?μάλλον Βουλγάρα,κοντουλα?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4