Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πέρασα απ' τ' αγαπημένο μαγαζάκι στο οποίο έχω γίνει θαμώνας τον τελευταίο μήνα, για να τσεκάρω τα νέα κορίτσια που είχα δει στο σάιτ, για τα οποία δεν είχε φωτογραφίες.
Πήγα, τις είδα και περισσότερο μου γυάλισε ο μεγάλος κώλος της πανύψηλης Σάρας, αν και δε μου άρεσε ιδιαίτερα το πρόσωπο της όταν την είδα από κοντά.
Αλλά ως πιστός κώλακας είπα να περάσω, αλλά ακόμα δεν είχα πεπειστεί. Ρωτάω την υπηρεσία αν δίνει γλωσσόφιλα. Εκείνη πηγαίνει και ρωτάει την κοπέλα. Κατόπιν βλέπω τη Σάρα να μου στέλνει φιλάκι πριν μπει σ' ένα δωμάτιο με άλλον συναγωνιστή και η υπηρεσία μου λέει ότι "εντάξει, θα σου δώσει". Μπαίνω στο δωμάτιο λοιπόν.
Όταν εισέρχεται η Σάρα και πάω να ξεκινήσω την περίπτυξη, άρχισαν τα όχι και η ξινίλα. ΟΧΙ γλωσσόφιλα αν και υποτίθεται το είχαμε συμφωνήσειΧμμμ;, όχι 69, όχι γλειφομούνι, δεν ήθελε να βλέπω τον κώλο της - έλεγε δεν της αρέσει Κεφάλι σε τοίχο! (;;;). Μου πήρε μια τυπική, βαρετή γυμνή πίπα, χωρίς δυνατότητα θέας των οπισθίων της. Ιεραποστολικό, πισωκολλητό με χάλια στήσιμο, παρόλη την προσπάθεια μου να τη στήσω σωστά... Στα μισά, πριν το 10λεπτο έσπασε το προφυλακτικό. Βγαίνω, της το λέω κι εκείνη σηκώνεται να φύγει. Όταν της είπα να με βοηθήσει να τελειώσω έστω και με μαλακία, επέμεινε ότι τελείωσε ο χρόνος κι όταν της είπα ότι μένω ανικανοποίητος, μου είπε ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ.
ΜΑΚΡΙΑ - ΦΟΛΑΡΑ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Σάρα
RothFTP
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
45
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 AssMaster, jimadams71, xristos2010 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2018
Καποιοι επιμενουν να πηγαινουν στα ξεπεταδικα πλεον μπουρδελα, στουντελα και στουντιο!! Σε ετρωγε η τσεπη σου φιλε και την πατησες! Σημερα πλεον ειναι κοροιδια να δινεις 40,50 αλλα και στο 20αρικο ακομα στα μπουρδελα που κοιτανε να εκμεταλευτουν στην κριση ανυποψιαστα θυματα, δηλαδη εμας στο βωμο του χρηματος! Η λυση ειναι μονο call-girl στα 50 εως 80 ευρω που τα δινουν ολα στο γαμησι!! Αυτα συναγωνιστες απο εμενα, να γαματε καλα, και προσοχη που δινετε τα πολυτιμα λεφτα σας!!Μεγάλο χαμόγελο
10 Μαΐου, 2018
Φόλες υπάρχουν σε όλα τα μεγέθη τιμών.Και στα call girls επίσης.Τα έγρψα σε δικη μου κριτικη για τη φόλα Σάρα.Ευτυχώς που γράφτηκε κι άλλη κριτικη για να βελτιωθεί ή να πάρει πόδι.Στο ίδιο μπουρδελάκι έχει αστέρια που κανουν καλό κρεββατι με 20 ευρω
12 Μαΐου, 2018
Έφυγε σφάιρα να πάει για απολύμανση η κοπέλα.. πολύ λογικό το βρίσκω .. Δεν καταλαβαίνω γιατί κράζεις..Χμμμ; Για τα πρώτα που λες οκ μαζί σου αλλά για το ότι έφυγε δεν έχεις δίκιο για μένα
P
ps4ks3
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3