Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163384
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκψη στην Έλενα αφού την είχα δεί και με γκαύλωσε και την είχα βάλει στο μάτι,και αφού η τσατσά με παρότρυνε "μπές και θα με θυμηθείς ,θα περάσεις καλά " είπα να μπώ να δοκιμάσω την Έλενα,που ομολογώ πως είναι πολύ καλή και έχανα που δε έμπαινα μαζί της.....
Πολύ ωραία κοπέλα ,που θεωρώ πως αν ηταν σε βίλες και γενικότερα στα πιο ¨high class" μαγαζιά θα έδινες και 40 και 50 και ισως να μην το πολυσκεφτόσουν ,όταν δίνεις για να γαμήσεις40-50 ευρω για κάτι καμπιες.....που έχούν τα συγκεκριμένα μαγαζιά(και κάμπιες δεν εννοω μόνο απο εμφάνιση εννοώ και συμπεριφορές)
Γενικλα στήθηκε μου πεταξε τις βυζάρες της έξω,και με εφτιαξε και άρχισε ενα ωραίο τσιμπούκι,γύρισααμε σε 69 και μετα συνεχίσαμε κλασσικά ,cowgirl και αναποδα και τελείωσα με πισωκολλητό που παρόλο που η κοπέλα φαίνεται χαλαρή έχει κωλάρα και ειναι αρκετά σφιχτή....

Δεν ξέρω πέρασα σχετικά καλά ,αλλά κάτι έλειπε...γλωσσόφιλα με την συγκεκριμένη δεν απέφυγα ,αλλά είδα οτι δεν το έχει στο μενού της.....Ισως αν παω 2-3 φορές να αλλάξουν τα δεδομένα...Μπορεί και όχι....

Ηταν πάντως σαν το αγαπημένο μου φαγητό,αλλά οχι στην ποσότητα που χρειάζομαι για να χορτάσω ...εξου και ο τίτλος 911

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
kassler
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
3.544
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Blastbeat208, al pacino, ilarionas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού