Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασμα απο την Κατερίνα,διαβάζοντας στο γνωστό παλιό σαίτ οτι θα έχει κάποια Κατερίνα,με το που μπαίνω βλέπω μια κοπέλα να μου ανοίγει την πόρτα,σκέφτομαι ωραία κοπέλα και σχετικα μικρή για τσατσά....(δεν υπήρχε τσατσα)
Μου λέει εν ολίγοις τα προγράμματα,της απαντώ πάμε ,συνεχίζει αυτή πρώτα να πληρώσω και να κανονίσουμε τι θα κάνουμε,τη ρωτάω "ο.κ τι προσφέρεις ?" αφου κανονίστηκε 69 χωρίς για 60 ευρώπουλα ,που για δεδομένα βιλών είναι σχετικά καλά (αν και το μαγαζί πλέον δεν ανοίκει στην αλυσίδα ,και εκτιμώ πως άλλαξε πάλι κάτοχο.Σίγουρα είναι πάντως καινούριας διεύθυνσης,οπόπτε θα αναμένουμε και καποιες καινούριες κοπέλες σε πριβέ και ερότικα(αυτη ειναι δικιά μου εκτίμηση).
Σε γενικές γραμμές η Κατερίνα ειναι ενα μιλφάκι με ωραίο λεπτό κορμί,πολύ καλο για την ηλικία της η οποία πρέπει να ειναι κοντά στα 40 και ωραία στητά βυζιά με ρόγα που γίνεται κάγκελο.Πολύ ωραίο πρόσωπο...ξεκινησε με ωραία προκαταρκτικά να παίζει με τον πούτσο μου και να τον βάζει ανάμεσα στο κωλαράκι της(που αν ηταν πιο ζουμερό θα με είχε κάνει τούρμπο)αρχισε να με γλείφει απο στήθος μέχρι και ανάμεσα στους προσαγωγούς μου και μετα ξεκίνησε μια καλούτσικη πίπα μεμπόλικα φτυσίματα,που στη διάρκεια έγινε λίγο βιάιη και άγαρμπη (που για την εμπειρία της δεν δικαιολογείται)ήρθε σε στάση 69 και συνεχίσαμε πάνω ,κάτω πλάγια και πίσω και αφού φώναζε πως τελείωσε μου έβγαλε την καπότα και άρχισε μια πίπαπιό καλή που εξελιχθηκε σε handjob με γλείψιμο α@@ων και γενικότερα πεομάλαξη.
Η Γυναίκα είναι πολύ καλή που αν βελτιώσει λιγο ακόμα το τσιμπούκι της θα είναι τοπ για milf.
γλωσσόφιλα δεν επεδίωξα ,αλλά δεν είδα διάθεση απο την πλευρά της.....Και εγω όμως δεν ημουν σε τέτοια διάθεση

Αυτά σε γενικές γραμμές η Κατερίνα σίγουρα έχει ξεπεράσει τις 400000 χιλιόμετρα αλλά ειναι ενα καλό πετρελαιοκίνητο αυτόματο αυτοκίνητο........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
kassler
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
3.544
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, kostkast

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού