Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τα είπανε ήδη κι οι άλλοι. Εγώ το μόνο που μπορώ να προσθέσω είναι η δική μου παρόμοια εμπειρία. Τα όποια αρνητικά τελειώνουν αμέσως: δεν μιλάει παρά μόνο ρώσικα. Τελεία. Αυτό δυσκολεύει την απόλαυση, αλλά είναι τέτοια η προθυμία και το χαμόγελο που γρήγορα το ξεχνάς. Και πας στα υπόλοιπα. Εμφάνιση μοντέλου, με πολύ ωραίο πρόσωπο, ματάρες, επιδερμίδα, κοιλιά μέση και κώλος άψογα. Ιδιαίτερη αναφορά στις ατελείωτες ποδάρες της και τα πολύ περιποιημένη πέλματα . Στήθος μικρό, ευαίσθητο και πολύ αρμονικό με το σώμα της. Είπαμε μοντέλο από τη μακρινή Σιβηρία. Θέλει να σε ευχαριστήσει και το κάνει. Συμμετέχει, χωρίς να φαίνεται ψεύτικη και η πίπα της, ιδιαίτερα όταν τα παίρνει όλα στο στόμα, είναι μοναδική. Εξτραδάκι αυτό βέβαια, αλλά δεν με χάλασε ιδιαίτερα. Την συγκαταλέγω στα top 3 vfm που έχω γνωρίσει στα βασικά, γιατί με 180 ευρώ δεν βρίσκεις καθόλου εύκολα τέτοια εμφάνιση και τέτοιες υπηρεσίες. Το κερασάκι ήταν η αντίδραση του τύπου στη ρεσεψιόν. Όταν κατεβήκαμε κοιτάει τη γκόμενα και λέει: για κάτι τέτοια ζηλεύουμε τους πελάτες. Εγώ, όμως, το χω ξεπεράσει, έχω προσαρμοστεί πιά. Άσε που έχω δεί και κανά δυό καλύτερα τόσα χρόνια. Celebrities ήταν. Αυτά και εύχομαι να την πετύχετε, γιατί γίνεται κι ένας ψιλοχαμός (και πώς να μη γίνεται βέβαια...)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 07, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.188
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Reporter, mixaliss, chris1955 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού