Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πιο εύκολα κλείνεις ραντεβού με τον Τραμπ παρά με την Bella, οπότε επέλεξα την Amelie γιατί κάτι μου έλεγαν οι φωτός της, αλλά μην ρωτάτε τι μου έλεγαν, δεν ξέρω και ο ίδιος ακριβώς τι. Οι φωτός λοιπόν είναι πάρα πολύ κοντά στην πραγματικότητα, οκ αφαιρείς λάμψη ειδικά από πρόσωπο, αφαιρείς λίγο και το απαραίτητο ρετουσάρισμα σε πόδια, κώλο και βυζί και έχεις την εικόνα. Πάντως, όταν μπει στο δωμάτιο, δεν θα αναρωτηθείς σε καμία περίπτωση για τις φωτό. Επίσης και πολύ σημαντικό, όταν μπει στο δωμάτιο, θα σου δώσει αμέσως την αίσθηση μίας γυναίκας (και όχι πιτσιρίκας) η οποία ξέρει που και πως πατάει, αλλά κυρίως που και γιατί πάει. Πάμε στα στατιστικά.
Πρόσωπο 7, γιατί δεν είναι wow, αλλά έχει ένα ζευγάρι λαμπερά μάτια. Το μαλλί πιασμένο κότσος, ίσιο και όχι κομμώτριας από Αιγάλεω.
Σώμα 7, γιατί επίσης δεν είναι wow, το βυζί θέλει routine maintenance και γενικά υπάρχει μία χαλαρότητα, για την ώρα δεν ενοχλεί, αλλά σύντομα τα δεδομένα θα αλλάξουν εάν δεν παρθούν μέτρα.
Συμπεριφορά 9, γιατί είναι πολύ κοινωνική και ευχάριστη, διακριτικά όμως, χωρίς πολλά πολλά και ενθουσιασμούς. Είπαμε, γυναίκα, δεν είναι πιτσιρίκι και δεν θα σου ανοίξει το βιβλίο των επιθυμιών της μέσα σε αυτά τα πρώτα 10 λεπτά πριν τον αγώνα.
Επικοινωνία 10, γιατί τα αγγλικά είναι μια χαρά, δλδ πολύ καλύτερα από το απαιτούμενο.
Σεξ 7, και αυτό επειδή βγάζει την σιγουριά της γυναίκας, αλλά στις τεχνικές επικεφαλίδες χάνει πόντους. Δλδ, καλή πίπα μεν, αλλά πίπα του girlfriend, κοινώς ξεχάστε deep κλπ. Στον κάνει κάγκελο όμως με τον τρόπο που στον θηλάζει. Σεξάκι απλό, χωρίς πυροτεχνήματα και παρόλο που φάνηκε να υγραίνεται. Δεν είναι στενή όμως, εντυπωσιακά το αντίθετο μάλλον. Για εξερευνήσεις της πίσω ανάρτησης, ούτε συζήτηση. Ακουμπάς δάχτυλο και τινάζεται στον αέρα με απειλή καυγά μάλιστα. Με λίγα λόγια μάλλον έμπειρο GFE, δεν προτείνεται για αγριάδες κλπ.
Απόδοση 7, γιατί δεν τα κλαις μεν, αλλά λείπει το αλατοπίπερο.
Επανάληψη ίσως. Και αυτό εάν είμαι σε διάθεση για μπλα μπλα με μία γυναίκα που δεν φωνάζει ότι είναι βίζιτα, ξέρει να στέκεται κλπ. Εάν έχω ορέξεις για survivor, ούτε για πλάκα. Είναι περίεργο όμως και κρίμα, όταν μπήκε μέσα, πάνω στα σέξυ πέδιλα, με το μαλλί κότσο (αλλά δεν μου φάνηκε και πολύ αυθεντικό), το στενό jean Κλπ, θεώρησα ότι πέτυχα μητρομάνα και ετοιμαζόμουν για Βιετνάμ. Τελικά όμως, χαλαρό και πολύ πολιτισμένο GFE βγήκε και στην ηλικία μου δεν έχω χρόνο, αλλά ούτε και όρεξη για γούτσου γούτσου. Άσε που με το που φεύγουν τα σκάγια, εκεί θέλω απλά να εξαφανιστώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.145
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, perotti, mallias20 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού