Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 261795
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας διαβάσει τις κριτικές για την Άννα όπου παρατήρησα πως η συντριπτική πλειοψηφία των συνανωνιστών έχει περάσει καλά μαζί της, αποφάσισα και εγώ να την συναντήσω. Πρώτη μου συνάντηση λοιπόν με την Άννα πριν κάνα 2 βδομάδες περίπου,μια συνάντηση που μόνο εύκολη δεν ήταν καθώς,μετά από αμέτρητα μηνύματα και άπειρες κλίσεις και θέλοντας επιτέλους μετά από αρκετή υπομονή ο ύψιστος να συναντηθούμε καθώς το ωράρια μας δεν ταίριαζαν, γιατί τι μία δεν μπορούσε η Άννα καθώς όπως μου είπε έχει γενικά αρκετά φορτωμένο πρόγραμμα και την άλλη δεν μπορούσα εγώ όταν μπορούσε εκείνηΜεγάλο χαμόγελο.
Τελικά άξιζε η αναμονή και με το παραπάνω. Πρόκειται για μια αρκετά όμορφη και ευγενική κοπέλα την οποία θα γύριζα να την κοιτάξω έξω στον δρόμο, όπου με το που μπήκε μέσα στο δωμάτιο άρχισε να με φιλάει λες και ήταν η κοπέλα μου. Αφού είπαμε τα τυπικά γθυθηκε όπου αντίκρισα ένα καυλιάρικο σώμα και μια ρόγα κάγκελο την όποια δεν χόρταινα να την γλείφω. Αφού λοιπόν γθύθηκε μου ζήτησε ευγενικά να πάει για ντους. Και τις λέω "να έρθω και εγώ?" "Αμέ, έλα μου λέει".Πάμε στο ντους και αρχίσαμε αρχικά να σαπουνίζουμε ο ένας τον άλλον και ταυτόχρονα φιλιόμασταν σαν να μην υπήρχε αύριο.Επίσης την ώρα που κάναμε μπάνιο και φιλιόμασταν της έβρεξα το κεφάλι η οποία είναι η πρώτη call girl που με έχει αφήσει ως τώρα να το κάνω αυτό!!!.Και ενώ είχα είδη γίνει τούρμπο (με το μπήκαμε μαζί στο ντους), αφού μου είπε πρώτα "έλα εδώ" γονάτισε και μου πήρε πίπα. Για να μην τελειώσω την σταμάτησα και συνεχίσαμε στο κρεβάτι αφού πρώτα βάλαμε το κράνος. Άμα την άφηνα την είχα ικανή να συνέχιζε μέχρι το τέλος του ραντεβούΜεγάλο χαμόγελο!!!
Ο πρώτος γύρος ξεκίνησε με την Άννα να με καβαλάει αρχικά (οπού με τα βρεγμένα της μαλλιά με καύλωσε ακόμη περισσότερο). Στη συνέχεια την γάμησα στα τέσσερα όπου η θέα της κωλάρας της ήταν μαγευτική. Μετά από ήρθε η πρώτη κατάθεση, πηγαίνοντας στη συνέχεια να αφήσει την κατάθεση μου στο μπάνιο. Αφού κάναμε διάλειμμα για κουβέντα και τσιγάρο, έχοντας ανακτήσει δυνάμεις ξεκινήσαμε το δεύτερο ημίχρονο με ιεραποστολικό. Στη συνέχεια την έπιασα με τα χέρια μου ,την σήκωσα, την κόλλησα στον τοίχο και την πήρα στα όρθια,κάναμε και πρωκτικό, ήρθε η δεύτερη κατάθεση και εκεί τελείωσε το ματς!!!
Υ.Γ. έβαλα στην επικοινωνία 6 γιατί δυσκολεύτηκα μέχρι να κανονίσω συνάντηση μαζί της.
Υ.Γ. 2 στη σχέση απόδοση τιμής έβαλα 7 γιατί το πρωκτικό είναι εξτρά, αν δεν ήταν θα έβαζα 10.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.893
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, jimani25, Gentleman_40 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2018
Πέρασες πολύ Κατσικογάμης κα(υ)λά παιχταρά... Μπράβο!!!
Το κορίτσι είναι μαγκιόρικο κι ωραίο... Πολύ ωραίοΈρωτας και τσαχπίνα!
Προσωπικά της "βγάζω το καπέλο"
P
PEODAS
08 Μαΐου, 2018
Τηλέφωνο Άννας που μπορώ να βρω ????
09 Μαΐου, 2018
PEODAS περιττό να πω ότι συμφωνώ μαζί σου.
Spanakeros αν ψάξεις για το τηλέφωνο της και δεν τα περιμένεις όλα στο πιάτο θα λυθεί η απορία σου. Μην με ξαναρωτησεις σε παρακαλώ τέτοιου είδους βλακειες. Να λεγα ότι είναι δύσκολο να βρεις το τηλέφωνο της.. έλεος ρε μαν Κεφάλι σε τοίχο!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3