Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με το που δημοσίευσε το γραφείο τη φωτό της κοπέλας μου έγινε εμμονή, ένιωσα πολύ έντονη την ανάγκη του θήλεος ! Δεν υπήρχε περίπτωση να μη την πάρω. Αφού παιδεύτηκα λίγο γατί δεν μπορούσα να την κλείσω από την προηγούμενη μέρα λόγω του ότι δεν το έπέτρεπε το γραφείο, τα κατάφερα εν τέλει για ένα δίωρο.
Η Bella μας έρχεται από τη Σιβηρία. Ο καθένας έχει τα δικά του κριτήρια περί ομορφιάς, αλλά η συγκεκριμένη τα έχει όλα. Ηλικία κοντά στα 20, περιποιημένη και σικάτη, πανύψηλη, λεπτή, με μικρό βυζάκι όπως μου αρέσει (να χωράει όλο στο στόμα !!), πεντακάθαρη για φάγωμα παντού σε όλες τις τρύπες, ποδάρες, γλυκό προσωπάκι, πανέμορφα μάτια και ένα χαμόγελο άλλο πράγμα! Μοσχοπίπινο του γάλακτος, με ένα κορμί συμετρικό, χωρίς τατουάζ, χωρίς ...προσθετικές (ειδικά αυτή η μαλακία με τα χείλη που κάνουν μερικές πρέπει να σταματήσει ρε πούστη μου), χωρίς σιλικόνες, με επιδερμίδα απαλή, βελούδινη και ένα νινάκι άλλο πράγμα. Δεν είναι εντελώς κλειστού τύπου, αλλά δεν έχει και τα μεγάλα και αντιαισθητικά μουνόχειλα που κάποιους τους ξενερώνει. Απλά είναι ότι πρέπει !! Δεν γλύφς μνί, γλύφς βελούδου!!

Οι φωτό είναι ρετουσαρισμένες, από κοντά δεν έχει την ίδια λάμψη, αλλά ας λάβουμε υπόψη ότι έχει γράψει και κάμποσες ώρες δουλειάς πρώτα. Από την στιγμή που το γραφείο ανοίγει το τηλέφωνο σε λίγα λεπτά έχει κλείσει τα ραντεβού όλης της μέρας. Όμως το μωρό παίρνει πιστοποίηση γκομενάρας με λίγα λόγια για να μην το ζαλίζουμε το θέμα.
Στα του αγώνα τώρα όλα πρίμα. Ενεργή συμμετοχή, γουστάρει το πήδημα. Προκαταρκτικά με ωραία γλωσσόφιλα (τα επιδιώκει συνεχώς) και τριψίματα, πίπα καλή, γεμάτη, το παίρνει σχεδόν όλο μέσα. Από στάσεις ότι μπόρεσα έκανα ο μεσήλικας, ιεραποστολικά, πισωκωλλητά, vamos αλά πλάγια, κουταλάτα και ...χαμούρεμα, μιλάμε για πολύ χράτσα χρούτσα !! Δεν χορταίνεται η μικρή ! Αν και αντέχει και σε υψηλές στροφές, νομίζω ότι της ταιριάζει περισσότερο το GFE style.
VFM δεν την λες, αλλά έτσι γίνεται. Τα νιάτα και την ομορφιά τα πληρώνεις. Από την άλλη ας μην μένουμε μόνο στη βαθμολογία που πολλές φορές είναι και σχετική, όσο στην γενικότερη αίσθηση ικανοποίησης που σου αφήνει μια συνάντηση, την οποία πολλές φορές δεν μπορείς να την προσδιορίσεις επακριβώς.

Αρνητικά θα υπήρχαν, απλά εγώ από την καύλα δεν τα είδα ! Τα αγγλικά της δεν είναι και επιπέδου Lower, αλλά τι να το κάνεις ? Μιλούσαν τα μάτια συνεχώς! Χα χα χα !!
Πέρασα πολύ ωραία με την Bella. Δεν την συνιστώ για skinny - petit lovers ή για μιλφάκηδες και βυζολάγνους, αλλά οι υπόλοιποι επενδύστε άφοβα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 06, 2018
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Aragorn135
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
11.306
Πόντοι:
10.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, chris1955, logitechgr και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2018
Ετυχε να την δω προχθες στο ξενοδοχειο οπου περιμενα για την Πολυ....Δεν ειναι η εντυπωσιακη κοπελα των φωτογραφιων...Προσωπικα δεν ενθουσιαστικα...
08 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μηπως ρε φιλε δεν ειδες τη bella ? Γιατι εγω που την ειδα περασα super ... μη μπερδευεις τις photos με τη πραγματικοτητα .
Το κοριτσακι ειναι κουκλι κ πολυ κοντα στις photos...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2