Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Βρεθηκα στα περιξ. Ηθελα φρεσκια σαρκα για να ανανεωθω (οσο περναν τα χρονια και πλησιαζω στα 70 βρυκολαλοφερνω).
Πηγα στα 73, τιποτα, στη Βεργας ηταν η παναξια Μπαρμπαρα αλλα δεν είναι πιπινι. Αυτο μου εφαγε το 20αρικο. Η μανια μου να μησω πιπινιΚεφάλι σε τοίχο!
Παω στο 6Α και πετυχαινω τη Μαργκω ντυμενη. Δεν δουλευεις τις λεω «εχω περιοδο», «πονας?» ρωταω. Με αγκαλιαζει και μου λεει «εισαι το φαρμακο μου», κολακευτηκα μεν αλλα ηθελα να μησω οπωσδηποτε (επρεπε να κρατησω το 20αρικο για την επομενη βδομαδα - στερνη μου γνωση...Κεφάλι σε τοίχο!)
Ανεβηκα πανω και η τσα2 μου παρουσιασε την Λέιλα
Προσωπο γλυκο – μωρουδιστικο με μικρο μυστηριωδες στομα [ βαθμος -9
Στηθος 1,5 φυσικο, στητο και σφικτο με ωραια ρωγα, βαθμος -8
Κωλός ομορφουλης – πεταχτουλης – βαθμος 9
Γαμπες τορνευτες και μακρυες – βαθμος 9
Υφος μπεμπεκας: «ελα γαμήσε με καλε κυριε αλλα μη με πονεσεις»
Εδωσα το παραβολο αλλα την πατησα.
Αποδειχτηκε κομμοδινο.
Στη πλατη εχει ταζουαζ φτερα αγγελου. Κριμα τα φτερα γιατι τα κομμοδινα δεν πεταν καθολου.
Ο χωρος είναι αξιοπρεπης, υπαρχει πετσετα (μη σφραγγισμενη) και ζεστο νερο. Το δωματιο δροσερο.
Μπηκε στο δωματιο σχετικα γρηγορα με διαφορετικο υφος απο αυτο του σαλοναρισματος: από αδιαφορο ως ξεπετα.
Πηγα να μπαλαμουτιασω στο ορθιο, με απόφυγε και ξαπλώσε με τα μπουτια ανοιχτα. Γιοκ προκαταρτικα.
Αρχισα να τις φιλαω τις γαμπες, μετα τα μπουτια και κατάληξα στο νινι της.
Αυτή παγος.
Αρχισα να γλυφω το μπιλακι της κλειτοριδας, πηγε να συντονιστει αλλα μαλλον κρατηθηκε και ξαναπαγωσε.
Βαρεθηκα και ξαπλωσα διπλα της.
Ανοιξε ακομψα την καποτα και ακομα πιο ακομψα εως αγαρμπα την φορεσε.
Ο φουτσος μου ειχε μυρισει φρεσκια σαρκα και ειχε καυλωσει (απορρησα και εγω Χμμμ;ο ιδιος με την κτηνοδια του, από συναισθημα μηδεν το κατω κεφαλι).
Η πιπα της μαυρο χαλι.
Πολύ χερι –πολύ δοντι, μηχανικη πιπα. Το μονο καλο ηταν ότι εβλεπα το κωλι της στον καθρεπτη. Αυτή ειχε τα ματια κλειστα.
Μετα από 2 λέπτα ανεβηκε πανω μου, κουνηθηκε αγαρμπα παλι με τα ματια κλειστα. Λετε να πηγαινει με νεκροφιλους?
Εκανε τα παντα για να ελαχιστοποιει την συμμετοχη της.
Στο ιεραποστολικο μια από τα ιδια.
Παρολο που κυριολεκτικα την ξεπατωνα εκανε τα παντα για να συγκρατηθει και να μη βογκήξει. Ματια κλειστα – στόμα σφιγμενο.
Της την εστησα όμως στο πισωκολλητο, εκανα ότι τα ειχα παιξει (ταχα τον λαχανιασμενο), περνω θεση doggy style και της τον καρφωνω αποτομως. Εκει εβγαλε δυο «αχ» κατι ειπε θυμωμενα στη γλωσσα της αλλα αυτό ηταν.
Εχυσα και της ειπα «για κομοδίνο καλη εισαι αλλα ακριβη…» δεν ξερω αν καταλαβε, σηλωθηκε και εφυγε αρον –αρον.
Ντύθηκα και καθως ειδα μερικους χυστες να μπαινοβγαινουν στα σπιτια της Βεργας εδωσα σημα ότι στο πρωτο οροφο του 3 κυκλοφοραει φολα.
Ευχομαι να συνεισέφερα ώστε να μην χαθουν μερικα 20αρικα.
Παντα θελω η θυσια του 20αρικου μου να πιανει τοπο όταν εγω τρωω φολα.
Μακρυα από την Λειλα λοιπον.
Αν κανεις εχει να μου συστησει κανενα καλο πιπινι που να δουλευει πρωινη βαρδια θα του ειμαι ευγνωμων

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Λέιλα
Υπηρεσίες
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.403
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ramada, dmtrsxxx, Bonecrusher και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2018
Αντριάννα Χωματιανου τύπε. Πρωϊνή ειναι συνηθως
08 Μαΐου, 2018
Δεν κάνει η κοπελίτσα για τη δουλειά θυμάμαι παλιότερα είχα περάσει και γω φυσικά τσάμπα το20€ο μόνο αν ήμουν νεκροφιλος θα είχα περάσει καλά.Λειλα=χαμένα ευρώ και χρόνος.Συμφωνω για την νεαρή Αλβανιδουλα Αντριάννα στο Χωματιανου 11 όροφο.Απο βέργας 3 μόνο η Μιλφαρα Μιλά γεροδεμένη Νταρντανα αξίζει η πιο τίμια και καλή γυναίκα
09 Μαΐου, 2018
Θα την δοκιμασω την Αντριαννα.
Δεν μου ειπατε αν εχετε δοκιμασει την αγαπημενη μου Μαργκω
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3