Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 106076
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η ακύρωση μιας επαγγελματικής συνάντησης με βρήκε προ καιρού στο κέντρο με περίπου μια ώρα στη διάθεσή μου.
Μια ευκαιρία για σπάσιμο της ρουτίνας διαφαινόταν !!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Στο τι εναλλακτικές είχα εκει κοντά στο κέντρο η πρώτη επιλογή που μου πέρασε απο το μυαλό ήταν η Βανέσσα.

Τη Βανέσσα τη γνωρίζω περίπου 3 με 4 χρόνια. Εχει περάσει απο αρκετά άλλα μαγαζιά πρίν με τα τελευταία που θυμάμαι να είναι τα Σ108 και ένα άλλο το όνομα του οποίου μου διαφεύγει στο Αιγάλεω !!

Είναι μιa milf μελαχροινή κοπέλα με λευκό δέρμα και με αδύνατο ωραίο ( για εμένα ) σωματότυπο, με όμορφο κώλο και δυάρι βυζί. Το κύριο χαρακτηριστικό της είναι το ανατολίτικο πρόσωπο το οποίο εμένα με εξιτάρει!! Είναι κάτι ανάμεσα σε Ανατολή και Δύση και άρα αρκετά εξεζητημένο και πιστεύω για την Ελλάδα σπάνιο.

Κάνει πολύ καλό μασάζ πράγμα σημαντικό για εμένα και ξέρει να προσαρμόζει την ένταση και τον τρόπο του μασάζ σε αυτό που ο πελάτης ζητάει.

Στο δεύτερο μέρος είναι εξίσου δυνατή μια και φαίνεται ότι προσπαθεί να ευχαριστήσει τον πελάτη και βγάζει κάποιο ιδιαίτερο αισθησιασμό που σπάνια βρίσκεις σε επαγγελματία και συνήθως βρίσκεις σε γκόμενες που σε γουστάρουν!!

Συνολικά για μένα μια τίμια και αξιόλογη πρόταση !!!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.312
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HEY_YOU!, gagas, slaviani και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού