Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Brianna επειδή από τις φωτογραφίες δεν ήταν καθόλου του στυλ μου δεν την είχα προσέξει ποτέ. Ούτε καν είχα δει το προφίλ της.
Γενικά δε μου αρέσουν κοντούλες με καμπύλες και πλαστικό πρόσωπο!!!!
Μετά όμως από τις κριτικές εδώ, την έψαξα λίγο και είπα δε γαμιέται... καλά θα περάσουμε για μια ωρίτσα και την κάνουμε μετά σπίτι για ύπνο!
Ποτέ μη λες ποτέ όμως!!!!
Τελικά κατέληξα να τη δω 2 βράδια στη σειρά και μάλιστα και τα 2 τα φτάσαμε 3ωρο... Πολύ αργά το βράδυ και τα 2 ραντεβού, σε σημείο που το γραφείο μου είπε ότι θα έχουν κλείσει το τηλέφωνο όταν τελειώσουμε και ο οδηγός πρέπει να σκότωσε όλες τις μύγες της γειτονιάς περιμένοντας γιατί και τις δύο φορές ξεκινήσαμε από 1 ή 1,5 ώρα και σχεδόν μας βρήκε η Ανατολή του ηλίου!!!
Πρώτη βραδιά μπαίνοντας στο γνωστό κεντρικό ξενοδοχείο τη συναντάω στα σκαλιά και της ανοίγω την πόρτα. Με κοιτάει και μου χαμογελάει και της λέω ότι εμένα έρχεται να συναντήσει.Καπέλο
Μπαίνουμε στην αίθουσα δίπλα στη reception γιατί έχει ουρά (έχω κάνει κράτηση όμως) και αρχίζουμε λίγο να τα λέμε.
Εμφανισιακά δεν ήταν καθόλου το στυλ μου. Κοντούλα με πολύ έντονα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο (τα πάντα πειραγμένα....) αλλά με πάρα πολύ όμορφα μάτια και επαγγελματικό μακιγιάζ! Πανέμορφα μακριά μαλλιά, ακριβό ντύσιμο που την κολάκευε, παρόλο που είναι μια σταλιά.
Σώμα φαινόταν ότι είναι τούμπανο αλλά δεν είχα ιδέα εάν όταν βγουν τα ρούχα θα παραμείνει έτσι ή θα κρεμάσει.
Έρχεται η σειρά μας και μπαίνουμε στο ασανσέρ, εκεί πεφτουν τα πρώτα γλωσσόφιλα.... Νιώθω ότι ή με γουστάρει πολύ ή είναι πολύ καλή επαγγελματίας!
Πολύ καλή και απλόχερη στα φιλιά αλλά με την αίσθηση του υαλουρονικού στα χείλη της!!!Χμμμ;
Μπαίνουμε δωμάτιο και για λίγο δεν την πειράζω καθόλου. Κάθομαι απέναντι της και μιλάμε.
Άριστα Αγγλικά, με λίγο υφάκι μαγκιώρικο, έχει διάθεση να σου πει πολλά για τη ζωή της και τις εμπειρίες της, για κάποιον από τους πελάτες της (μεγάλο φάουλ κατ εμέ) να σου δείξει φωτος από το ινσταγκράμι της κλπ κλπ.
Δεν προσπαθεί να κλέψει ώρα αλλά γουστάρει και επίσης χτίζει το image της απέναντί σου.
Σε λίγο χτυπάει η πόρτα (αφού έχω ζητήσει να μας φέρουν πάγο από το ξενοδοχείο), την κοιτάζω και λέω "The second girl is here".
Με κοίταξε με έκληξη χωρίς να προλάβει να πει τίποτα... πάω στην πόρτα ανοίγω και παίρνω τη σαμπανιέρα... και μπαίνοντας της λέω "I asked her to leave because I want to focus on you".Μαλακία
Σηκώθηκε και μου όρμηξε επιτόπου και γέλαγε σα χαζό!!!!
ΕΚεί ξεκίνησε ένα ματς τρομερό! Από άλλο πλανήτη!
Η Yanna λοιπόν είχε ένα πανέμορφο μικροκαμωμένο σώμα αλλά με έντονες καμπύλες που όμως είναι πέτρα και το καλύπτει μια υπέροχη μαυρισμένη επιδερμίδα!!!
Πίπα σε φάση γεώτρησης, με άψογη τεχνική και λόγω χημείας ατελείωτου πάθους.....
Την έγλυψα και με έγλυψε παντού. Απίστευτη ευλυγισία και κορμί που θες να το λιώσεις (παρόλο που είναι εντελώς το αντίθετο από τα ψηλά μοντελέ με μικρό στήθος που μου αρέσουν) και διάθεση να κάνει τα πάντα!!!!Ναι!
Παίξανε 2 γύροι και τις 2 φορές και πραγματικά δεν κατάλαβα πως καταλήξαμε τρίωρο & τρίωρο!!!!
Χτύπησα και την πίσω πόρτα... αλλά η διπλωματία της κατάφερε να ανισταθεί! Τουλάχιστον την πρώτη φορά!!!Κεφάλι σε τοίχο!
Χυσίματα στο στόμα και τη δεύτερη φορά το τελευταία βαθιά μέσα τον κ.... της!!! Τα φρούρια πέφτουν με την κατάλληλη στρατηγική!!!Προσκύνημα
Έγιναν τόσα πολλά σε αυτές τις 6 ώρες που πολλά δεν μπορώ και άλλα τόσα δε θέλω να τα περιγράψω εδώ γιατί δεν έχουν σημασία!
Στο τέλος της υπόθεσης, οφείλω να ομολογήσω ότι η Brianna αξίζει να περάσει κανείς χρόνο μαζί της και ξέρει να κάνει κάποιον να περάσει καλά!
Έχω την εντύπωση ότι πρέπει να είναι με τα φεγγάρια της (και ποια δεν είναι θα μου πεις) αλλά ακόμα και στις κακές της θέλει ικανοποιημένου πελάτες.
Έχε γράψει χιλιόμετρα και έχει αρκετούς γαμπρούς που της την πέφτουν.
Δεν ξέρω εάν κάνει το ίδιο και με άλλους και τις δύο φορές μου ζήτησε να πάω να κοιμηθώ στο δωμάτιό της (όχι επαγγελματική πρόταση...Ματάκι)! Εννοείται ότι εάν ήταν σε άλλο ξενοδοχείο θα είχα πάει και τις δύο.
Εάν αληθεύουν όσα λέει δε θα βιζιτάρει για πάρα πολύ, αλλά και πάλι πιστεύω ότι έχει το μυαλό να μαζεύει μαρούλι από "γαμπρούς" με υπερβολική άνεση!Προσκύνημα
Μάλλον παραπάνω από όσες έχω συναντήσει εώς σήμερα!Καπέλο
Εμένα ευτυχώς λόγω του ότι δεν είναι το στυλ που γουστάρω.... μία που μπήκαμε και μία που βγήκαμε!(μάλλον πολλές και όχι μία αλλά λέμε τώρα).
Κάποιος αγαπούλας όμως μπορεί να κολλήσει πιστεύω.
Εάν ξανάρθει δεν ξέρω σίγουρα εάν θα την ξαναδώ!
Μπορεί όμως και κυρίως για όλα αυτά που δεν έχω γράψει εδώ!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
450€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Ndivo, Sweetandbitter και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού