Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Polya απ'ότι διάβαζα εδώ στο site κέρδισε κατά κάποιο τρόπο το ενδιαφέρον αρκετών ανδρών απ΄την άφιξη της.Οι φωτογραφίες της δείχνουν μία όμορφη κοπέλα με καλό στυλ και όχι αυτό που λέμε πορνοσταριλίκι...
Την είχα βάλει στα υπ'όψιν αλλά για να λέμε ακριβώς την αλήθεια θεωρούσα κάπως ακριβό το πρόγραμμα της.Δηλαδή το μισάωρο οι περισσότερες είναι στα 100 και πάει 90 με την έκπτωση ενώ εδώ στην περίπτωση της Polya και κάποιων κοριτσιών έχουμε μία οικονομική διαφορά στα 20 ευρώ...Για μισάωρο πρόγραμμα είναι κάπως αυξημένο αλλά άμα μπεις στον πειρασμό το κάνεις το λεγόμενο "βήμα",προχωράς και στο πείραμα....
Βράδυ Κυριακής και ήμουν έξω σε ένα απ΄τα στριπ,οπότε αντί να συνεχίσω εκεί σε πριβέ καταστάσεις επέλεξα να πάω να κάνω ένα incall....Οι περισσότερες κοπέλες ήταν μη διαθέσιμες και κλεισμένες οπότε λίγες οι επιλογές και αφού είχα δει σε φώτο την polya είπα να την δοκιμάσω σε μισάωρο πρόγραμμα....

Έφτασα στο ξενοδοχείο και ανέβηκα στο δωμάτιο της...Με υποδέχτηκε χαμογελαστή με ένα σέξυ μαύρο φόρεμα,κοντό σχετικά,μαύρες κάλτσες και ένα σετ εσωρούχων ασπρόμαυρο....Είναι αδύνατη κοπέλα με ωραία ξανθά μαλλιά,γλυκό και σε καμία περίπτωση έκφυλο πρόσωπο με γαλανά μάτια.Μικρό στήθος και ωραίο κωλαράκι που απ'ότι διάβασα και είδα το προσφέρει!

Μιλούσε χαμηλόφωνα και ερεθιστικά βέβαια ήταν και περασμένη η ώρα αλλά δεν έδειξε δείγματα κούρασης....
Μου έδωσε μία πετσέτα και πήγα να φρεσκαριστώ στο μπάνιο...Μόλις βγήκα είχε σηκώσει ελαφρά το φόρεμα προς τα επάνω και το σκηνικό ήταν άκρως προκλητικό...Την πλησίασα και ξεκινήσαμε τα γλωσσόφιλα,όπως ανέφεραν και άλλοι συναγωνιστές φιλά αρκετά καλά και δεν το αποφεύγει...Της αφαίρεσα το φόρεμα και το στριγκάκι της και περιποιήθηκα για λίγα λεπτά το πεντακάθαρο γατάκι της...Οι εκφράσεις της αληθοφανείς και η συμμετοχή της πολύ καλή και με αρκετά καλή ανταπόκριση....
Σηκώθηκε με φίλησε πεταχτά και αφού έκανε ένα πέρασμα από το λαιμό μου κατέβηκε πιο κάτω για να ανταποδώσει το στοματικό....!Πολύ καλό με μαεστρία,γλύψιμο σε όλο το κορμό και τοποθέτηση χεριού όπου χρειάζεται....Δεν άφησε παραπονεμένα τα @@@κια έκανε περάσματα και σε αυτά....Τοποθέτηση προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Μία και μοναδική στάση σημάδεψε την γνωριμία μας....Με αρκετά καλή συμμετοχή από την Polya με γλωσσόφιλα και τριψίματα στα σώματα μας σε ιεραποστολικό μας βρήκε το τέλος ψεκάζοντας το σώμα της....

Ο χρόνος έφτανε στο τέλος του αλλά παρόλα αυτά δεν έδειξε σημάδια βιασύνης και άντε να ξεμπερδεύουμε ίσα ίσα που συζητήσαμε λίγο για το πως περνά εδώ στην Αθήνα....Να σημειώσω πως καταλαβαίνει λίγα Αγγλικά,τα βασικά όχι πολλά πράγματα μη φανταστείτε....
Ντουζάκι ξανά και αφού ετοιμάστηκα αποχώρησα ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...
Απ'ότι μου είπε θα έρθει ξανά τέλη Ιουλιού περίπου για ακόμη ένα τουρ....

Συμπερασματικά,μία αρκετά καλή συνάντηση με μία κοπέλα όμορφη και πολύ καλή στο πρόγραμμα που προσφέρει.Θα την ξανασυναντούσα αλλά προτιμώ να "δοκιμάζω" νέες αφίξεις εκτός αν αυτές εκείνη την στιγμή που θέλω να πάω είναι όλες μη διαθέσιμες οπότε θα επιλέξω κάτι γνώριμο....

Αυτά για την Polya,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 06, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού