Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 5 10
Call-Girls 9487
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έχω κάψει εγκεφαλικά κύτταρα, δεν εξηγείται αλλιώς...Πώς είδα ο μαλάκας anal στο προφίλ της και πήγα και με το 50άρικο μάλιστα στη κωλοτσέπη έτοιμο...Κεφάλι σε τοίχο!
Δεν έχει σημασία βέβαια, ήμουν έτοιμος να τα φυτιλιάσω αλλού με ρίσκο καθώς 2-3 τσούπρες είναι εδώ με υψηλότερη τιμή και καμμία κριτική. Είπα να ρίξω άλλη μια ματιά πριν κλείσω αλλού και το μάτι μου πήγε αμέσως στην Ivon.
Θυμόμουν ότι όποιος πήγε έφυγε με πολύ καλές εντυπώσεις οπότε είπα να μη ρισκάρω αλλού σήμερα και έκλεισα αμέσως.
Πάνω κάτω θα πω τα ίδια με τους προηγούμενους, πανέμορφο προσωπάκι με υπέροχα μάτια και μόνιμο χαμόγελο.
Κορμί λεπτό, έχει μια γενική χαλαρότητα αλλά τίποτα το αντιαισθητικό, μόνο λίγο πεσμένο κωλί. Γενικά αν ήταν λίγο γυμνασμένη το κορμί θα σφυρούσε αλλά η μικρή μάλλον έχει διάθεση για καλοπέραση και την βοηθάει και το νεαρό της ηλικίας της. Σε μερικά χρονάκια πάντως θα πρέπει να κάνει κάτι και να μην αφεθεί...
Αρκετά καλή γνώση αγγλικής και λόγω της ευχάριστης διάθεσής της μπορείς να ανταλλάξεις 2 κουβέντες. Είναι κοινωνικό άτομο και απ'όσο διαπίστωσα αρκετά προσγειωμένος χαρακτήρας, ούτε τουπέ, ούτε υφάκι ουτε τίποτα. Ελπίζω να παραμείνει έτσι ευχάριστη και ευδιάθετη γιατί με όλες τις άλλες κάμπιες που είναι εδώ τώρα προβλέπω να πάει αρκετός κόσμος να την ξεμουνιάσει. Δεν είναι από την Μόσχα μου είπε, από τα περίχωρα...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πάμε στα λίγα αρνητικά...Φιλάει αλλά επιφανειακά, ακόμη και έτσι φαίνεται πως δεν θέλει οπότε και εγώ δεν επέμεινα και πολύ. Δεν ξετρελάθηκα με την πίπα της, αρκετά απότομη, πολύ νευρική και φάνηκε ότι κουράστηκε αρκετά γρήγορα και σύντομα άρχισα να νιώθω τα δοντάκια της να γδέρνουν τη σαλαμόβεργα....
Δεν της είπα τίποτα, την άφησα να κάνει παιχνίδι και τη γύρισα σε 69. Το μουνάκι της είναι μικρό και κοκκινωπό, αλλά δε μου φάνηκε να έχει περάσει την εμπειρία της γέννας, ούτε πρόσεξα κάποια τομή καισαρικής, οπότε δε νομίζω να είναι μαμά όπως υπέθεσε ο προηγούμενος φίλος.
Το μουνάκι της πάντως αν και φαίνεται μικρό δεν είναι και τόσο στενό, το ντόπερμαν που έσμπρωξα χθες είχε πιό στενό νινί. Παρόλα αυτά στο δεύτερο γύρο ζήτησε να βάλει τζελ.
Το μεγάλο μείον που δε θα την αφήσει να γίνει κελεπούρι στη σάπια Θεσσαλονίκη είναι τα extra για cim και cif.

Στα θετικά η διάθεση να σε κάνει να περάσεις καλά και μπορώ να πω πως τουλάχιστον τώρα που είναι ακόμα ξεκούραστη τα δουλεύει τα λεφτά της και με το παραπάνω.
Γενικά πέρασα μια πολύ ευχάριστη ώρα μαζί της αν και με χάλασαν κάποιες λεπτομέρειες που προανέφερα, καθώς και επίσης η αναφορά της στην ώρα όταν πλησίαζε το τέλος. Δε χαλάστηκα πάντως και τελείωσα άνετα και δεύτερη φορά μέσα στο λάστιχο.

Στο ημίχρονο ζήτησα κώλο και μου είπε όχι, το ότι δεν τον προσφέρει το διαπίστωσα μετά ο μαλάκας οπότε άδικα πίστευα πως πήγε να το αποφύγει.Εμμμμ

Δε θα την ξανασυναντούσα γιατί θεωρώ ότι δεν μπορεί να μου προσφέρει κάτι παραπάνω, αλλά ποτέ μη λες ποτέ, έφυγα με πολύ θετικές εντυπώσεις και αν συνεχιστεί η ξηρασία στο χωριό μας ίσως την ξαναεπισκεφτώ. Πάντως δεν τη λες και vfm με έξτρα χρεώσεις οπότε δεν θα πω και σε κανέναν να τρέξει να τη δει.

Να σημειώσω πως ο ξυρισμένος μπλιατ νταβάς ήταν έξω από τους ανελκυστήρες όταν πήγα, ήταν εκεί και όταν έφυγα. Λίγη διακριτικότητα ρε τύποι δε βλάπτει, τί φοβάστε μη κάνουμε κακό στο κοριτσάκι; Λες και είστε πρωτάρηδες κάνετε...

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.747
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Depositos, LITHOS 77, ΜrKavlopoulos και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού