Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την κορασιδα Ριτα την ειχα ξαναδει σε προηγουμενη τσαρκα αλλα δεν ειχα βρει το χρονο να την δοκιμασω ..
Εχτες αποφασισα να την επισκεφτω.
Οπως και με τη Ναταλι απο Ιας 10 ετσι και με τη Ριτα ηθελα να τη δω με τα πολιτικα της καθως θα ερχοταν στη δουλεια
για να φτιαχτω.
Αν και στηθηκα απο τις 2245 εξω απο τον οικο κρυμμενος σε κατι καδους με σκουπιδια η κορασιδα αργουσε χαρακτηριστικα
να ερθει να πιασει δουλεια.
Εν τελει εφτασε καθυστερημενη μαζι με τον υπηρετη της στις 2328, μια καθυστερηση που φανταζομαι οτι οφειλεται στη νεροποντη
που εριχνε εκεινη την ωρα στην περιοχη.
Παρα την τοσο μεγαλη αναμονη η εμφανιση της δε με δικαιωσε, φορουσε μια φουστα μεχρι κατω απο γονατο με ενα φλατ παπουτσι,
ενα ζαχαρί καλσον και ενα ριχτο μακρυ γυναικειο σακακι η κατι τετοιο.
Αντισεξουαλ εμφανιση, σιγουρα στο δρομο αν την εβλεπα δε θα την προσεχα.
Οι κορασιδες θα πρεπει να προσεχουν την εμφανιση τους οταν πηγαινουν στον οικο για δουλεια και θα πρεπει να ειναι προκλητικα ντυμενες
και σεξι βαμμενες.
Περασαν μερικα λεπτα και το φωτακι ανοιξε οποτε μπηκα στον οικο και την ειδα να βγαινει στο σαλονι.
Η Ριτα λοιπον ειναι μια 30χρονη Ουκρανη κορασιδα με μαυρο μαλλι ισιο πιο κατω απο τους ωμους, ειναι ψηλη με 1,5αρι στητο βυζι
με ωραιες ρωγες μακρια καλλιγραμμα ποδια με στητο κωλαρι και εχει και ενα σεξι ομορφο προκλητικο προσωπο.
Εμενα μου θυμισε την ηθοποιο που παιζει την wonder woman, το μελος Κωστας Λαδακης ειναι εξειδικευμενο μελος σε αυτο το θεμα ισως πρεπει
να της ριξει μια ματια.
Επισης κατα την αφη το δερμα της ηταν τσιτωτο, απαλο και τρυφερο.
Σε καμμια περιπτωση η εμφανιση της δεν ειναι 30αρας αφου ανετα την κανεις 25χρονων.
Το προγραμμα της ειναι απλο και ειναι στα 15ε, επισης ανακοινωνεται και ονλι γκρικ.
Στο σαλονι βγαινει γυμνοστηθη με αυτοπεποιθηση κουναει το κωλαρι της και χαμογελαει, εχει ενα τατου κατω απο τον αριστερο της μαστο
αλλα και ενα στο μουνι που μπορειτε να το δειτε μονο αν την γαμησετε και βγαλει το στριγκ της.
Στο ιδιο σημειο εχει τατου και η πιπινομουνα Αντριαννα που εκδιδοταν στο Ιασ 20γ ανελκυστηρ και τωρα στο Λεων 28 οροφος.
Εισοδος της Ριτας στο δωματιο οπου ηταν ευδιαθετη και προσχαρη, δεν πηρε πρωτοβουλια για να κανει προκαταρκτικα οποτε της ειπα
να ξαπλωσει και αρχισα να φιλω το κορμι της.
Εγλειψα το λαιμο της κατεβηκα και εδωσα φιλακια στο στερνο της και ρουφηξα και τα ομορφα στητα βυζια της, η Ριτα δεν ειχε καποιο θεμα
με το βυζορουφηγμα ισα ισα εδειξε να το γουσταρει, κινηθηκα προς τα κατω και εγλειψα την σφιχτη κοιλιτσα και τον αφαλο της.
Της εβγαλα το στρινγκ και της εδωσα μερικα φιλακια και δαγκωματακια στο εσωτερικο των μηρων της.
Η Ριτα προς τιμη της οπου της βγαζω και το καπελο Καπέλο αν και δεν εχει στο προγραμμα της 69 δεχτηκε να της γλειψω το μουνι.
Της ανοιξα καλα τα ποδια και αρχισα να της γλειφω το δροσερο μουνακι της, τα μουνοχειλα της δεν αργησαν να πρηστουν και να γινουν υγρα.
Η ιδια μου εσπρωχνε το κεφαλι μεσα στο μουνι της και αναστεναζε. Το μουνακι της καθαρο και ξυρισμενο πριν 24-36 ωρες αφου ειχε
τριχουλες που εκαναν την εμφανιση τους.
Τη εστησα στα 4 οπου της εγλειψα το μουνι και σε αυτη τη σταση, εκανα και περασμα απο τον κωλο της οπου δεχτηκε γλειψιμο στο κωλοσουφριδι
της αλλα φανηκε να την ενοχλει λιγο.
Γρηγορο περασμα καποτας ξαπλωμα στο κρεβατι και την κορασιδα να βαζει την πουτσα μου βαθια στο στομα της, η πιπα της
σφιχτη με γρηγορο ρυθμο χωρις χερι και σχετικα μικρης διαρκειας, πραγμα που δε με ενοχλησε προσωπικα γιατι ειχα σεληνιαστει και ηθελα να
την γαμησω.
Ξανα στησιμο στα 4 για γαμησι αυτη τη φορα οπου μπηκα ολος τερμα μεσα στο μουνι της την επιασα απο την λεκανη και αρχισα να την γαμω γρηγορα
και δυνατα με τον ηχο του πισοκολλητου να ακουγεται σε ολο το δωματιο.
Η Ριτα ειχε βαλει κοντρα με το χερι της μπροστα στο κρεβατι και δεχοταν δυνατο σφυροκοπημα ενω βογγουσε αρκετα, δεν εκλεψε και δε μου ζητησε
να κοψω φορα.
Ξαπλωσα και την ανεβασα απο πανω μου οπου πηρε σταση με τα γονατα στο στρωμα και το προσωπο της πολυ κοντα στο δικο μου.
Κοιταζοταν στον καθρεφτη και εκανε κινησεις μπρος-πισω βαζοντας ολο το καυλι μεσα στο μουνι της.
Εκανα μερικες προσπαθειες για να αποσπασω καποιο φιλι της αλλα η Ριτα το απεφυγε διακριτικα.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου εβαλα τα χερια μου κατω απο τις αμασχαλες της και την επιασα απο τους ωμους, ακολουθησε δυνατο
γαμησι σε εντονουν ρυθμους με την κορασιδα να βογγαει και να σπαρταραει απο κατω μου. Πραγματικα εφαγε δυνατο γαμησι
χωρις να κλεβει ενω η αισθηση στο μουνι της ηταν μετρια αφου ειχε γινει χρηση κρεμας αλλα μην ξεχναμε οτι ειναι και 30 χρονων
οποτε φανταστειτε ποση πουτσα εχει φαει αυτο το μουνι.
Την εχυσα σε αυτη τη σταση με την κορασιδα να μη βιαζεται να φυγει απο κατω μου.

Συμπερασματικα η Ριτα ειναι μια πολυ εμφανισημη κορασιδα για μεταξουργειο.Τα 15ε που ζηταει για την εμφανιση της και την αποδοση της ειναι λιγα.
Αντεχει δυνατο γαμησι δεν κλεβει και δεν βιαζεται.
Ο χωρος πολυ καθαρος. Σιγουρα πρεπει να γαμησετε αυτο το μωρο, το αξιζει 100% το 15αρι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.887
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2018
Παρά τον κατακλυσμό συνεχίσεις να περιμένεις κρυμμένος πίσω από τους κάδους! Αυτό θα πει κομάντο!! Υποκλίνομαι!!!
Ναι!Ναι!Ναι!
06 Μαΐου, 2018
Φοβερό μουνί όπλο, ήθελα και γω να την πάρω αλλά δεν θέλω να σπάσω τον όρκο του 10 ρικου στο Μετάξι...
07 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3