Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Kαλή η επικοινωνία με το γραφείο αλλά μέγα φάουλ οι φωτογραφίες της κοπέλας.

Σκάει η πιτσιρίκα, γδύνεται γιά ντους, αδύνατη μικροκαμωμένη...γεμάτη μεγάλα τατουάζ, στήθος χέρια, πόδια...εεε?
Τι ρωτάω γιά τις φωτογρφίες του πρακτορείου, μου απαντάει έχουν κάνει ρετούς!
Έχω ηδη ξενερώσει αλλά δεν την διώχνω...μαλακία μου!
Το 'καλύτερο' ήταν το τατουάζ στο στήθος....μία άγκυρα, ναι μία άγκυρα! Σήμερα θα γαμήσω τον Ποπάυ!

Δεν θα περιγράψω πολλά γιατί θα ήταν είναι καλύτερο να ξεχάσω γρήγορα αυτή την ήττα...
Πρόσωπο μέτριο (δεν θα την κοίταγες ποτέ στο δρόμο), οδοντοστοιχία Βuggs Bunny, σωματάκι μινιόν, βυζάκια μικρά με ελαφρά κύρτωση των ώμων προς τα μέσα, μουνάκι επίσης μικρό. Άκρα μάλλον απεριποίητα.
Υπηρεσίες στούντιο γιά να μην πω μπορδέλου, φιλάει με την άκρη των χειλιών με ελάxιστη γλώσσα, τσιμπούκι άτεχνο...θέλει όμως να σε ευχαριστήσει γιά να μην την αδικώ, επίσης καθοδηγείται αλλά δεν κατέχει το άθλημα σε επίπεδο cg.
Επικοινωνιακά είναι ευχάριστη, άνετη, πρόσχαρη και χαβαλετζού, είναι αυτό που μλέμε καλό παιδί κι αυτό ίσως κάπως έσωσε την κατάσταση...

Γαμώ τον Ποπάυ μου...


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 172222
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
13.713
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 olddog, vltepdr, Karelis69 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2018
τραβατε και δωστε σα τα βοδια τα 130αρια και τα 150αρια(+το ξενοδοχειο) σ'αυτες ενω με ψαξιμο βρισκεις ιδιες και καλυτερες στα μασατζιδικα με μιση τιμη και με καλυτερες υπηρεσιες
06 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σίγουρα είμαι βόιδι...πριν 2 βδομάδες δούλευε σε μασατζίδικο...
06 Μαΐου, 2018
Αμα δεν εχεις στανταρακια μπορείς να φας χοντρες ήττες. Εγω είμαι πελάτης τους και κατα καιρούς τους τα έχω χώσει άγρια και για φωτό αλλά και για άλλα μπάζα που μου έχουν στείλει κατα καιρούς. Θέλει μελέτη καλά λέει ο συναγωνιστής.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3