Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 7 10
Call-Girls 11947
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γαβ γαβ....τίναφτορε....
Δεύτερη άνοδος την δεσποινίδας στη Θεσσαλονίκη και είπα να ορμήξω, καθώς για άλλη μια φορά οι επιλογές που μας προσφέρονται σε χαμηλότερες τιμές είναι μια καλή γκόμενα που της έχουν κάνει το μουνί πηγάδι και οι υπόλοιπες να βαράνε μύγες...Μαλακία και γαμώ τα επιχειρηματικά πλάνα έχουν τα γραφεία λέμε....Μαλακία
Υψηλό το τίμημα αλλά έπρεπε να δοκιμάσω.
Διαφημίζεται για "very tall girl" και όταν μου άνοιξε είδα μια λαμπάδα να μου ρίχνει πάνω από μισό κεφάλι.Γλώσσα
Φοράει βέβαια κάτι τεράστιες τακουνάρες, τα οποία δεν τα έβγαλε καθ'όλη τη διάρκεια της ώρας που πέρασα μαζί της, ακόμα και όταν της το ζήτησα, βλέπετε θα χάλαγε το image, το σήμα κατατεθέν...
Εγώ την έκοψα γύρω στο 175 πάνω κάτω, μια χαρά.

Φάτσα πρησμένη και στα όρια της παραμόρφωσης, γιατί ρε κορίτσια το κάνετε αυτό στον εαυτό σας, γαμώ της ανασφάλειές σας, 25 χρονών κορίτσαρος και φαινόταν ότι ήταν όμορφη κοπέλα, μπορείς να διακρίνεις ένα πολύ γλυκό πρόσωπο, όσοι μαλάκες ήταν δίπλα της τα προηγούμενα χρόνια δεν της έλεγαν ότι είναι όμορφη; Κρίμα, δεν έχω να πω κάτι άλλο.

Κορμί που σφυράει...Κανονικά έπρεπε να βάλω 9, έχει σιλικόνη βυζί, είναι κάπως αγύμναστη, αλλά κάπου πρέπει να μπει 10, δε γίνεται "πορνοστάρ"Κεφάλι σε τοίχο! εγχώριας προέλευσης να έχουν κριτικές με 8 και 9 και βλέπεις στην τσόντα τα πατσοκοίλια να ανεβοκατεβαίνουν και να λες δεν πάμε καλά....Μαλακία Όχι, 10 θα βάλω και αν έρθει κάποια καλύτερη 10 με τόνο...Σπασίκλας
Υπερβολές στα τατουάζ, παντού. Λιοντάρια, φίδια, ότι θες έχει ο μπαξές, εμένα δεν με ενοχλούν, ίσα ίσα πολλές φορές είναι άκρως αισθητικά και καυλωτικά στο κορμί μιας γυναίκας, αλλά όπως και σε όλα τα πράγματα στη ζωή οι υπερβολές έχουν το αντίθετο αποτέλεσμα. Οι φωτογραφίες ακριβέστατες οπότε δεν θα την περιγράψω άλλο.

Αρκετά απόμακρη και ψυχρή στην υποδοχή, αλλά επειδή είχα πάρα πολύ καιρό να πάρω τέτοιο κορμί ήμουν αποφασισμένος να καθήσω ακόμα και αν έτρωγα φόλα. Μιλάει αρκετά καλά τα αγγλικά οπότε δεν υπήρχε το θέμα της αμηχανίας λόγω αδυναμίας συνεννόησης.
Δυο μετρημένα 2 φιλιά πήρα όλα κι όλα και αυτά στην αρχή. Δεν με πείραξε και πολύ βέβαια καθώς δεν φιλούσα χείλη, δυο λωρίδες σιλικόνης ένιωθα...Λύπη
Κατευθείαν για πίπα όπου δώστου σάλιο και μαλακίτσα και επαφή με το στόμα μηδέν....
Πάλι στον κουβά λέω απο μέσα μου....τη ρώτησα τί κάνει, έχει σκοπό να πιπώσει;
Εκεί εξεράγη και άρχισε να λέει if you don't like leave και κάτι άλλα ακαταλαβίστικα...Όχι ρε πούστη μου λέω, δεν μπορεί να φύγω έτσι πάλι...
Κατάφερα να την ηρεμήσω και να συνεχίσουμε και ξεκίνησε μια πολύ καλή και βαθειά πίπα. Όπως πρέπει, καμία σχέση με ότι έκανε πριν απο λίγο.
Λίγο 69 και ένα καλό κοπάνημα στο στενό μουνάκι της σε 2 στάσεις και τελείωμα στο λάστιχο.

Στην ανάπαυλα αφού έκανε ένα τσιγάρο πραγματικά μεταμορφώθηκε. Ηρέμησε και ήταν πολύ πιο φιλική και κεφάτη.
Στην πραγματικότητα είναι πολύ κοινωνική και έχει έξυπνο χιούμορ. Μου φάνηκε πολύ καλό τυπάκι και απορούσα με την αρχική της συμπεριφορά. Μην μπω σε λεπτομέρειες του τί είπαμε, αλλά οι καταχρήσεις αυτά κάνουν....Εμμμμ

Στο δεύτερο γύρο μάλλον βρήκα το κουμπί της καθώς ήταν άκρως εκδηλωτική και είχε πολύ καλή συμετοχή. Οι πλαστικές βυζάρες όταν την έχεις απο κάτω πάνε η μια στην ανατολή και η άλλη στη δύση, αλλά στα 4 όταν τη βλέπεις στον καθρέφτη το θέαμα είναι υπέροχο. Υπέροχη είναι και η δουλεμένη κωλοτρυπίδα της την οποία δυστυχώς δεν δίνει.
Μετά απο έντονο κοπάνημα τελείωσα πάνω της καθώς απέφυγε το cim και είπα να μην το ζορίσω και παραπάνω. Ούτως ή άλλως ότι μπόρεσα να πάρω από το ραντεβού το πήρα...

Θα ξανασυναντούσα την κοπέλα αλλά έβαλα "όχι" γιατί η ίδια απότομη και ψυχρή συμπεριφορά επέστρεψε όταν πήγα να τη χαιρετήσω όταν έφευγαΧμμμ; Εντάξει, είχε περάσει η ώρα και έπρεπε να ετοιμαστεί για τον επόμενο, αλλά με ενόχλησε ο τρόπος που με αντιμετώπησε. Καλά, θα μου πείτε που πας ρε μαλλιά, θέλεις να είσαι κοινωνικός με ένα κλαρίνο του instagram χωρίς να έχεις τατουάζ μανίκια, φράτζα αεροτομή και πρησμένα ρουθούνια απ'τις μυτιές;
Ναι έχετε δίκιο, είμαι άλλης σχολής, φλώρος, χωρίς στυλ, καλό παιδί, δεν τη ζω τη ζωή μου όπως αυτά τα cool τρελόπαιδα.

Είναι ένα κορίτσι που κάθε άντρας θέλει να πηδήξει, είναι ένα κορίτσι που κάθε κλαρινογαμπρός θα ήθελε να είχε δίπλα του στο Βέρτη, είναι ένα κορίτσι που εγώ όμως θα ντρεπόμουν να έχω δίπλα μου σε μια έξοδο γιατί κάνει μπαμ τί είναι και με τί ασχολείται. Πείτε με περίεργο αλλά αυτός είμαι.....Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kachaplias, PLM, Coco13 και 65 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2018
"γιατί κάνει μπαμ τί είναι και με τί ασχολείται."
Σωστός ο παίκτης, και όχι δεν είσαι περίεργος...Καπέλο
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
06 Μαΐου, 2018
"Είναι ένα κορίτσι που κάθε άντρας θέλει να πηδήξει, είναι ένα κορίτσι που κάθε κλαρινογαμπρός θα ήθελε να είχε δίπλα του στο Βέρτη, είναι ένα κορίτσι που εγώ όμως θα ντρεπόμουν να έχω δίπλα μου σε μια έξοδο γιατί κάνει μπαμ τί είναι και με τί ασχολείται. Πείτε με περίεργο αλλά αυτός είμαι.....ConfusedConfusedConfused"

ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
06 Μαΐου, 2018
"εγώ όμως θα ντρεπόμουν να έχω δίπλα μου σε μια έξοδο"
Καλά δε θα την παντρευτείς κιόλας
09 Μαΐου, 2018
φιλε μου υπαρχει καποιο λινκ για το προφιλ της για επικοινωνια?
10 Μαΐου, 2018
https://www.youtube.com/watch?v=-6or7G30shY&feature=share
24 Αυγούστου, 2019
Ναι!
Respect
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6