Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 442287
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σήμερα το πρωι 11:00 επισκεύτηκα το μπακνανα47 η κοινως "Ελενόσπιτο" για εμένα αφου η κοπέλα αυτή σαρώνει. Στα καθέκαστα, και για να κάνουμε πλάκα, το συνεργείο ηταν κλειστό και η είσοδος ακόμα ευκολότερη Έρωτας. Επίσης η νέα κυρία επι της Υποδοχης θυμόταν το ραντεβού μου και ευγενικότατα και με πολύ χιουμορ με κέρασε ώσπου να ετοιμαστεί η φίλη μας. Καπέλο
Καθώς εισήλθα στο δωμάτιο για nuru και ενώ είχα σαν εφόδιο ενα ωραίο πούρο εκ Βενεζουέλας, το κορίτσι με άφησε άφωνο για 2 πράγματα, ότι παρα την κίνηση και τον κόσμο που έχει καθημερινά θυμήθηκε ατομικά αυτό που είχαμε συνεννοηθεί καιρό πριν για μια φαντασίωση με "καπνισμα" (περισσότερα εδώ για τη φαντασιωση---> https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=275319.new#new ),
και το 2ο ηταν ότι μολις είδε το πούρο μου χάρισε ενα μικρο sex show κανοντας ενα στοματικο στο πουρο και μετέπειτα το χαιδευε στα εσώρουχα της..το ποσο τα παιξα με τη χαρη της δεν περιγράφεται και ειπα μέσα μου "η κοπελα ειναι απο αλλο πλανητη τελος".Μαζι της εφερε και σοκολατα υγρη καθως και ζελε και σαντιγυ για μια νεα δοκιμη καθως και παγωτο. ;)
Στη διαρκεια του μπανιου τα γλωσσοφιλα δυνατα και υγρα, με αναστατωσε τοσο που εγλυφα ακομα και σαπουναδες πανω της και τα δαχτυλα μου εκαναν παρτυ στο αφρατο μουνι της και την υπεροχη κωλαρα με τη στενη τρυπουλα, εκεινη μου το ανταπέδωσε με μια πιπα στο μπανιο οπου με δυσκολια τα κραταγα μη χυσω.
Στα του αγωνος, το μασαζ της συγκλονιστικο, πιεζε οπου ενιωθε ενοχλησεις πανω μου με πιο πολυ αυχενα,και το νεο gel nuru που εφοδιαστηκαν εκανε φοβερη δουλεια!
Πριν το 2ο ημιχρονο ενιωσα να χανεται ο ελεγχος οταν μπηκε στο παιχνιδι η σοκολατα και ο ζελες που γλιστραγε φοβερα, με φοβερο ελιγμο ενιωσα στο πλαι μου την Ελενα με ενα βαθυ γλωσσοφιλο παγωτου και ζελε μαζι που συνεχιστηκε σε ενα τρομερο "κεφαλοκλειδωμα" της ζελεδιασμενης μουναρας της, με τις ποδαρες και τη κωλαρα της οπου παραδοθηκα νιωθωντας τις μπουταρες της σαυτο το υπεροχο "κεφαλοκλειδωμα" και να παραδινομαι σε ενα υγρο παραδεισο με ζελεδες-σαντιγες-σοκολατες-gel που γαρνιραν αυτο το αιδοιο..
Υστερα και με σωστες κινησεις με καθοδηθηγησε πως τελετουργικα να κατευθυνω το πουρο στα αποκρυφα της οπου καταληξαμε σε ενα πολυ παθιασμενο 69 ,ηταν τοσο παθιασμενο,που εχυνε, ταυτοχρονα το πουρο χωθηκε με βογγητα ολο σχεδον στη τρυπα της και με παροτρυνε με "αναπτηρα φλογιστρο" να το αναψω και να καπνιζω και να τη γλυφω οπου και συνεχιστηκε τοσο δυνατα που με παροτρυνε να δαγκωνω μεθοδικα τη κωλαρα της να φυσαω καπνο και να απολαμβανω τα μπαρουτοκαπνισμενα "υδραυλικα" της..
Το τελος ηλθε πανω της αφου πριν μου καβαλησε για λιγα λεπτα τον πουτσο παιρνοντας ενα φοβερο καυλιαρικο βλεμμα καπνιζοντας το πουρο, πιπωνοντας με και γλωσοφιλιασματα με καπνο.
Στο ξεπλυμα με συνεφερε διοτι ακομα και τωρα που γραφω ειμαι σε ενα αλλο "πλανητη"..Καθε μερα με αυτη τη Geisha ειναι μια απροβλεπτη εκπληξη.
Απλα ευχομαι πλεον καλυτερες ΥΠΟΔΟΜΕΣ,γιατι μια κατι συνεργεια , μια κατι σκαλια για το μπανιο στυλ παρκε που μπορει να προκαλεσουν ατυχημα με ωθει στο "7" στον χωρο.Κεφάλι σε τοίχο!


ΥΓ Η γυναικα αυτη ειναι απλα αυτο που ολοι χρειαζομαστε στον "χωρο" του μασαζ. Σε ευχαριστουμε.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2018
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλενα
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, rodriguez65 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού