Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απόβαση στο Μετάξι εχτές ύστερα από καιρό.Αφου γυρίσαμε αρκετά τσαρδια φτάσαμε στο εν λόγω.Ειχε δύο τσουπρες οι οποίες ήταν δωμάτιο οπότε περιμέναμε να βγουν.Οταν βγήκαν εν τέλη ήταν και οι δυο τους αδιάφορες αλλά...Η μια ήρθε και έκατσε πάνω μου και άρχισε το καβλαντισμα και ενώ δεν είχα σκοπό να μπω τελικά με έφτιαξε άγρια και πέσανε οι άμυνες μου.Προκειται για μια γυφτοβουλγαρα μιλφ με μέτριο σώμα και βυζί και φάτσα σκυλε.Ονομα νομίζω Ναταλί.Εδωσα το απαξιομενο δεκαρικο και μπήκα.Ημουν πολύ καβλωμενος από το σαλόνι και έτσι όταν ήρθε στο δωμάτιο με βρήκε κάγκελο έτσι μου έβαλε καποτα και άρχισε τρομπόνι με πάρα πολύ δόντι και άτεχνο όμως με πάθος και μανία.Οταν το σταμάτησε μου έκανε κάνα δυο δαγκώματα στο στήθος και κατωπιν η ξεκολιαρα στήθηκε στα τέσσερα.Εκει αποφάσισα να της δώσω πόνο για όσο κρατήσω.Κρατησα πολύ λίγο αλλά της έδωσα πολύ δυνατές πιστονιες για να ξεδωσω μέχρι που έχυσα πολυ δυνατά μες την μουνα της εντός καποτας φυσικά.Ηταν ένα δυναμικό σύντομο γαμήσι που έγινε για την καβλα της στιγμής...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 okalosomulos, παλαιμαχος, sexaddict7 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού