Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κατάθεση το πρωί του Σαββάτου αφού ξύπνησα με καυλες ύστερα από το γαμηση που έπεσε με την Τανια από ιασωνος 36Ναι!. Πήγα για την Μαρια από ιασωνος 31 ή αλλιώς hostel, αλλά ήταν η τρελό κρυσταλλο που μου έκανε την γατούλα Money Mouth. Μεταβολή και απέναντι στην μαύρη του μεταξιου Μπελλα. Μελαχρινή, με καλό δυαρι στήθος σωματαρα που ξεχωρίζει ο κωλος της. Στο σαλόνι ήταν ένας Πακι Ναι! και ένας πορνογερος Θυμός. Μονο από αυτό δεν έπρεπε να μπω, αλλά ας όψεται οι καυλες Κεφάλι σε τοίχο!. Η τσα2 πολύ ευγενική και γαμευσιμη για gfe καταστάσεις από ότι έκοψα. Βασικά με αυτήν έπρεπε να παωMoney Mouth. Το δωμάτιο μέτριο με μια 14 τηλεόραση να παιζει τσόντα με χιόνια.
Τεσπα, είσοδος της κοπέλας αφού πήγε πρώτα στο παππού όπως μου το είπε για να τον τελείωσει γρήγορα με πιπα, όπως και έγινε. Λέω ωραία θα γουστάρει λίγο παιχνίδι πρώτα γιατί άλλο ένας 60+ και άλλο ένας συνομιλικος. Αρχιδια, δεν ήθελε ούτε χαδια ούτε να βγάλει σουτιέν, ούτε να παίζω με το μουνί της Κεφάλι σε τοίχο!, όλα αυτά μου τα ξεκαθάρισε στο πρώτο λεπτό και με απότομο τρόπο ομιλίας λες και μιλάω με το robocop Money Mouth. Έπρεπε να φύγω ο μαλάκας αλλά κόλλησα Κεφάλι σε τοίχο!. Η πίπα μέτρια και για λίγο χρόνο, αν και στο Μετάξι 30 δευτερόλεπτα μπορεί και να θεωρούνται πολύ... Εγώ το μόνο που έκανα είναι να χαιδευω τον δεξί χέρι της έτσι πως πήρε θέση. Ξέχασα να πω τέρμα απλό πρόγραμμα. Με μισή στηση παίρνει ιεραποστολικη στάση και εγώ εντελώς μηχανικά να γαμαω και να συγκρίνω αυτό που γίνεται τώρα με την χθεσινή γαμησαρα. Χίλιες φορές σπασμένες μιλφ που ξέρουν να γαμιουνται παρά όμορφες μικρές που βασίζονται μόνο στο κορμί τους και θεωρούν ότι μας κάνουν χάρη που τις ακουμπάει. Επόμενη στάση στα 4 όπου άρχισα να πήγαινω γρήγορα μπας και τελειώσω,αλλά η τύπισσα έβαλε χέρι γιατί την πονουσα. Εκεί μου έπεσε και αυτή απόρρητο; Θυμός.
Τι απορεις μωρή μαλακω Θυμός, δεν κάνεις προκατ, καλή πιπα, δεν έχεις καλή διάθεση και θες να είμαι και καυλωμένος ενώ έχω δώσει και 10 ευρώ που δεν τα βρήκα και στο δρόμο; Μου λέει θα μου κάνει λίγο πιπα μπας και καυλωσω αλλιώς θα φύγει. Πάλι μισή στηση είχα. Την γύρισα στα 4 και το κοπαναγα πάνω στο κωλο της και φανταζομουνα ότι ήταν μαζορετα σε ομάδα μπάσκετ Ναι!. Εκεί καυλωσα και το έβαλα αμέσως, αλλά πάλι έβαλε χέριΚεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςΘυμόςΘυμός.
Με τα πολλά έχυσα αλλά δεν το ευχαριστήθηκα. Όταν σηκώθηκε είπε ότι σήμερα οι πελάτες της δεν της κάνανε καλό σεξ. Ναι κούκλα μου εσύ είχες όλη την καλή διάθεση, αλλά οι μαλακες σε απογοητευσαμε.
Είπε την μαλακια της και έφυγε.
Η τσα2 δεν ενόχλησε παρόλο που πέρασα τα 10 λεπτά.
Μία τίμια επιλογή εκείνη την ημέρα ήταν η Αλίνα από Κολωνού 47, αλλά ήθελα κάτι καινούργιο Κεφάλι σε τοίχο!.
Anyway, όποιος γουστάρει γυμνασμενο μαύρο κομοδίνο ας πάει. Η μπορεί να είναι καλύτερη με αυτόν αν δεν έχει προηγηθεί πορνογερος. Γενικά μου λένε οι κοπέλες ότι οι πολλοί είναι βρωμικοι και ζητάνε 69 και ελευθερο στοματικό Money Mouth. Αντε στα εγγόνια σας ρεΘυμός
Πήγα με μετρό.
Καλά γαμήσια σε όλους και καλές βόλτες με τα εγγόνια τους στους παππούδες Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπέλλα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, nec και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2018
Ο robocop έχει αισθήματα αυτη όχι...
15 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστά, θίγω τον robocop έτσι Money Mouth
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2