Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σάββατο κατέβηκα πάνω στην αλλαγή των κοριτσιών της βραδυνής βάρδιας περιμένοντας μια συγκεκριμένη κοπέλα και καθώς η ώρα δεν περνούσε έκοβα βόλτες. Περνώντας από το Bad girls έπεσα πάνω στην Αναστασία, μια όμορφη ξανθιά κοπέλα από Ουκρανία. Μου συστήθηκε και μπορώ να πω πως έμεινα μαλάκας να την κοιτάω και παρόλο που είχα σκοπό για αλλού λέω δεν βαριέσαι ας δοκιμάσουμε.Ματάκι

Η κοπέλα είναι 22 ετών και λιγο γεματούλα, όμορφο πρόσωπο με κανονικό φυσικό στήθος και μία αφράτη και αψεγαδιάγαστη κωλάρα. Με το που μπαίνει προκαταρτικά φιλάκια στο σώμα και μπαλαμούτιασμα, μετά με μία απότομη κίνηση με πέταξε στο κρεβάτι για να αρχίσει την πίπα. Εδώ κατάλαβα ότι η γκόμενα γουστάρει ή τουλάχιστον έμαθε μόνο σε άγριες καταστάσεις στο κρεβάτι, καθότι και η πίπα της ήταν με πολύ έντονο χούφτωμα και τρίψιμο στα μπαλάκια. Ξεκινάμε σεξ στα τέσσερα όπου η θέα και περισσότερο η αίσθηση της κωλάρας της ήταν απίστευτη, δεν χόρταινα να την πιάνω και να την σφυροκοπάω, ίσως η καλύτερη εμπειρία που είχα με κοπέλα στην στάση αυτή. Συνέχεια εγώ από πάνω με τα πόδια της στους ώμους όπου καθότι δεν τελείωσα και η ώρα είχε περάσει μου είπε να το γυρίσουμε στην χειρομάλαξη για να τελειώσω. Και εδώ ήταν αρκετά απότομη και όχι τρυφερή με το εργαλείο όπου και δεν άντεξα και της το είπα και απ' ότι φάνηκε το κατάλαβε διότι η συνέχεια ήταν πολύ καλύτερη μέχρι που επήλθε το τέλος. Συνολικά θα έλεγα πως η κοπέλα είναι ελαφρώς άπειρη και φαίνεται πως έμαθε μόνο στο άγριο σεξ, κατά τα άλλα ήταν μια όμορφη εμπειρία με αρκετή συμμετοχή της κοπελιάς. Σίγουρα θα ξαναπεράσω αν μείνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
tsilibourditsas
Μέγας
Εγγραφή:
4 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
97
Πόντοι:
4.165
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianpaolo

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού