Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Μικυ.Προκειται για μια νεαρη Ρουμανα με ομορφο προσωπο με ενα πιρσινγκ πανω απο τα χειλη , ισιο μακρυ μαυρο μαλλι , λευκο δερμα , μικρο φυσικο βυζι , κοντη σε αναστημα , ενα τατου τραιμπαλ πανω απο τον κωλο και αδυνατο μοντελε κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.Η κοπελα εχει δουλεψει επισης στη Φωκαιας καθως και σε πολλα σπιτακια του Μεταξιου οπως Κολωνου 32α ισογειο,Ιασωνος 20β οροφο κτλ. Γενικα εχει αρνητικες κριτικες κυριως και εχει την φημη της φολας.

Παρολα αυτα εδωσα ενα 10ρικο και περασω στο δωματιο για να την τεσταρω.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η κοπελα.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Αυτη εβγαλε τον στηθοδεσμο της υστερα απο επιθυμια μου.Μου εκανε και μερικα προκαταρκτικα.Μου εγλυφε αργα και αισθησιακα τα βυζακια μου και επαιζε με το καυλι μου.Εγω χουφτωνα το κωλαρακι της.Μου εφραρμοσε το προφυλακτικο , το καθαρισε με μωρομαντηλο και ξεκινησε την πιπα.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Ενταξει η πιπα της ειναι ρηχη και αδιαφορη αλλα η κοπελα προσπαθει.Εγω της πατουσα το κεφαλι χωρις αυτη να παραπονεθει.Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.Με τα μπαλακια δεν ασχοληθηκε.

Υστερα την ξαπλωσα ανασκελα , εγλυψα λιγο τα βυζακια της και της τον εχωσα στο ξυρισμενο της μουνακι στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους και οταν εμπαινα βαθια μεσα της τοτε αυτη πονουσε και εβγαζε βογγητα.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Της τον καρφωσα και την γαμουσα δυνατα.Αυτη πονουσε αλλα αντεχε το γαμησι.Την γαμουσα στα κωλομερια και την τραβουσα απο τα μαλλια αλλα αυτη πονουσε.Την γαμουσα και αυτη ειχε γυρισει το κεφαλι και με κοιτουσε με το καυλιαρικο της προσωπο.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω.Η κοπελα περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Μικυ ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε επιπεδο εμφανισης.Κανει λιγα προκαταρκτικα , η πιπα της μετρια και μετριας διαρκειας.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο στα βυζια , στον λαιμο και σε δαχτυλο στο μουνακι της.Ειναι ευγενικη ιεροδουλη και δειχνει να σεβεται τον πελατη.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης και η ευγενικη τσατσα δεν μας ενοχλησε.Δειχνει να ποναει αλλα αντεχει και το δυνατο γαμησι.Σε γενικες γραμμες δεν θα την ελεγα σε καμια περιπτωση φολα αλλα ουτε βεβαια και vfm! Μια μετρια καταθεση θα ελεγα.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μίκη
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, sotis99, mallias20 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού