Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πάνε κάτι μήνες που είδα την Hellen και επειδή παίζει στη Θεσσαλονίκη τελευταία (κρίμα που δεν έρχεται Αθήνα) είπα να μοιραστώ κάποιες πληροφορίες.
Τη συνάντησα 2 φορές σε 2 μέρες!
Πρώτη συνάντηση αργά το βράδυ (στις 2:00) στο δωμάτιό της σε γνωστό ξενοδοχείο του Κέντρου. Σε πολύ καλό δωμάτιο!!!
Η συνεννόηση πάντα άψογη με μια μικρή πίεση μόνο να είμαι στις 2 γιατί είναι το τελευταίο ραντεβού.
Η Hellen ψηλή, πάνω από 1,70 σίγουρα με πολύ όμορφο για μένα πρόσωπο, και υπέροχα εκφραστικά μάτια.
Κορμί γυμνασμένο με λίγο ανοιχτή λεκάνη, όμορφη μέση και υπέροχους μεγάλους ώμους!
Στήθος καλοφτιαγμένο και αρμονικό!!!
Έχει πολλά τατουάζ (δε φαίνονται νομίζω στις φωτογραφίες) τα οποία όμως της πάνε απίστευτα.
Επίσης είναι σίγουρα λίγα χρόνια μεγαλύτερη απ ότι δείχνουν οι φωτο αλλά σίγουρα πολύ όμορφη γυναίκα!!!!
Είχε φτιάξει όμορφη ατμόσφαιρα με μουσική και ξεκινήσαμε με σαμπάνια που έφερα μαζί μου.
Καλό επίπεδο Αγγλικών, και πολύ γαμάτο τυπάκι.
Η αλήθεια είναι ότι πρέπει να ήταν κουρασμένη γιατί τα ματάκια της ήταν ολίγον κόκκινα αλλά με το που ξεκινήσαμε το γλωσσόφιλα και μετά το μπανάκι μου.... έγινε ένας αξέχαστος αγώνας!!!!
Φιλάει πολύ ωραία, πίπα πάρα πολύ καλή και βαθιά... και με κοίταζε στα μάτια.... και στο σεξ παραδόθηκε και έδειξε να το απολαμβάνει!
Με έχυσε με το γλύψιμο και πήρε και κάποιος πρωτοβουλίες όταν την έβαλα επάνω μου!!!!
Γενικά πάρα πολύ καβλιάρικα στησίματα και καλή διάθεση για συμμετοχή!
Επίσης πεντακάθαρη και όμορφο νινάκι και κωλαράκι!!!
Παρόλη την κούραση της ημέρας την έχυσα 2 φορές και μάλιστα και στα δύο ημίχρονα χτύπησα με όμορφο τρόπο την πίσω πόρτα!!!
Δε μου άνοιξε να μπω κανονικά αλλά ένα γλυκό υποβρύχιο στο σκαλί της εισόδου το απόλαυσα!!!
Θυμάμαι ότι την κράτησα αγκαλιά και τις δύο φορές μετά το χύσιμο και μιλούσαμε!
Λες και ήμουν με την κοπέλα μου, αλλά στη διάρκεια του αγώνα παίξανε και άγρια σκηνικά αλλά και dirty talk!!! (όσο θυμάμαι)

Την αμέσως επόμενη μέρα το απόγευμα λοιπόν την ξανάκλεισα παρέα με την Loren (έχω γράψει κριτική).
Η Hellen ψηλή και η Loren μικροκαμωμένη.
Η συμπεριφορά της Hellen στη διάρκεια του τριο ήταν άριστη!
Δεν κάναν λεσβιακά γιατί απ ότι θυμάμαι μου ζήτησαν αρκετά έξτρα.... αλλά ήταν ανεπανάληπτη εμπειρία!!!
Από τα καλύτερα duo που έχω πάρει και η Hellen έδειχνε ότι κάβλωνε τρελλά όταν γαμούσα τη φίλη της!!!
Κλείνοντας!
Εάν σας αρέσουν οι ψηλές κοπέλες με έντονα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο με δυνατό κορμί αλλά όχι κόκκαλο.... εμπρός!
Μόνο μικρό αρνητικό είναι ότι οι αστράγαλοι της με τη γάμπα είναι ελάχιστα μονοκόματοι....
Θα μου πεις τι κοιτάει ο άνρθρωπος!!!! Χαχαχα!!!! Αφού το πρόσεξα να μην το πώ?
Γενικά όμως προτείνεται το κορίτσι και σίγουρα θα την ξαναδώ εάν έρθει Αθήνα!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 10, 2018
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, doc_lin, LanciaRallye037 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού