Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
"Δεν αρκει να εισαι μαχητικος για να λεγεσαι ανδρας...
Δεν αρκει να εχεις αδεια για να οπλοφορείς...
Αντιμετωπισε το κακο αλλα απεφυγε το οταν μπορεις...
Για να λεγεσαι ευγενης πρέπει να περπατάς και οχι να τρεχεις"

"Ειμαι Αλιεν
είμαι ενα νομιμο Αλιεν
ειμαι ενας εγγλεζος στη Νεα Υορκη"

Sting

Ανηκω σε μια εποχη που τα cg της φαντασίωσής μας τα περιγράφαμε σε ενα ακουστικό τηλεφωνου με την προσμονη πως καποιος απο την αλλη γραμμη του τηλεφώνου κραταει σημειώσεις και διαλεγει απο ενα ντοσιε με φωτογραφίες (οπως τους υποπτους η ασφάλεια)την πιο κοντα στην φαντασιωση μου διαθεσιμη Σβετλανα...

Απο την στιγμη της κλησης μεχρι να χτυπησει το κουδουνι μεσολαβουσε μια γλυκια προσμονη μια περιεργη αγωνια για την αγνωστη που θα ερθει σε λιγο,,,αν θα ειναι κοντα στην περιγραφή μου η ακομα βαθυτερα αν οι τρεις - τεσσερεις συντομες περιγραφες επιλογων στο σεξ που εδωσε η τηλεφωνητρια θα ειναι ανταξιες των προσδοκιων μου και του γουστου μου...

Οι πιθανοτητες να βγει αληθινο το πλασμα που μολις ειχα παραγγειλει οσο περνουσαν τα χρονια - και η επαφη με το γραφειο γινοταν συχνοτερη - αυξανονταν με μαθηματικη ακριβεια...
Απο το δυαρι μου ειχαν περασει καθεεθνιμοτητας κοριτσια, μαυρες, κιτρινες ,ασπρες,κοκκινες ,τηλεφωνητριες γραφειων ,εκαλλοι νταβατζηδες που εψαχναν μες τη νυχτα το "εμπορευμα" που τοχε σκασει απο το σπιτι για να περασει 2-3 ωρες "ελευθεριας" με τον ευγενικο πελατη που την εκανε να νοιωθει ανθρωπος ...

Μετα απο τρεις κοντα δεκαετιες εκεινη η εποχη μου μοιαζει τοσο παλια σα να μην την εχω ζησει εγω αλλα καποιος άλλος να τα εχει διηγηθει...αλλωστε οι λεπτομερειες εχουν χαθει πια όπως και οι κακες στιγμες...το μονο που εχει μεινει ειναι μια βαθια αναμνηση που επανερχεται στην επιφανεια οποτε πεσω πανω σε καμια παλια γνωστη η γνωστο...

Εχοντας ζησει λοιπον αυτο το παρελθον μπορω να δικαιολογησω καθε μικρη η μεγαλυτερη διαφορα ενος φωτοσοπ απο την πραγματικοτητα ...μπορω επισης να καταλαβω γιατι καποιος που δεν εχει αντιστοιχο "αγροτικο" με το δικο μου να γινεται εξαλλος οταν αυτο που αντικρίζει εχει μεγαλη αποσταση απο μια ιλουστρασιον φωτογραφια ...

Στην προκειμενη περιπτωση η Μικα ειναι μια κοπελα φρεσκια που πραγματι το ημιφως την κολακευει πολυ οπως και το να έρχεταιι ολογυμνη κοντα σου παρα να στεκεται ορθια με τα εσωρουχα...
Δεν κερδιζει ουτε σε μποι ουτε σε αναλογιες αλλα για οσους αρεσουν οι "μπαμπατσικες"με τουρλωτους κωλους και δυνατα ποδια ειναι ιδανικη...
Υπαρχει λιγο παραπανω λιπώδης ιστος στην περιοχη της κοιλιας και το βυζι ειναι λιγο πεσμενο αλλα δεν με χαλασε καθολου αφου με το χαμογελο της και την ερασιτεχνικη της αυρα με κερδισε με το που ηρθε στο κρενατι...

Την γυναικα που προσποιειται την καταλαβαινεις ευκολα οταν εισαι σε επαφη με το σωμα της αφου περα τη ακοης σου δεν διεγείρεται καμμια αλλη αισθηση ... με την Μικα δεν μπορεις να αμφιβάλλεις για το αν συμμετεχειαφου γινεται μουσκεμα στην πλατη, χανει τις ανασες της και οταν παιζεις το "κουμπι" της ερχεται σε οργασμο με σπασμους...

Το στοματικο της εχει μια δοση εφηβικης αφέλειας αλλα αυτα τα θεματα λυνονται στο 69...εκει η Μικα χανει τον ελεγχο και απο εκει που δεν αφηνει ουτε δαχτυλο μπορεις ευκολα να "παιξεις" με την γλωσσα ,με το δαχτυλο και με οτι εχεις διαθεσιμο εκεινη την στιγμη...

Το κυριως πιατο επιφυλλασε ακομα μια έκπληξη, αφου λογω στενοτητας οι κραυγες της ήταν εντονες και το παθος ασυγκρατητο...χωρις ιδιαιτερη προσπαθεια εκ μερους μου ανεβηκε απο πανω ρουφωντας μου το στομα παθιασμενα και ανασηκωθηκε κάνοντας το κορμι της τοξο για να κοιταζει τον εαυτο της στον καθρεπτη στο ταβανι του δωματιου...
Την γυρισα στο πλαι για να μην ποναει και για να βλεπει καλυτερα τον εαυτο τηςτην ωρα της διείσδυσης και εκει εγινε το ελα να δεις...
Εμεινα μεσα της ακινητος παιζοντας με το χερι μου το "κουμπί"της και εκεινη αρχισε με λυσα να κουναει την λεκανη της πανω κατω πατωντας με τις πατουσες της τα γονατα μου...
Καπως ετσι αφεθηκαμε για να τελειωσουμε μαζι και πιστεψτε με δεν εδινα σημασια μετα που σηκωθηκα ουτε στο λιγο πεσμενο στηθος ουτε στα 3-4 παραπανω κιλα απο τις φωτογραφιες...

Καλη διαθεση να υπάρχει ,υπομονη και ευγενεια παιδια και ολες οι πορτες ανοιγουν ...

Καλο ΣΚ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.814
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 daxnox, Rokko28, patroklos43 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2018
Όταν σε διαβάζω με πιάνει μελαγχολία, 1ον γιατί δεν βρίσκομαι Αθήνα και 2ον γιατί η προηγούμενη δεκαετία εκεί πρέπει να ήταν μαγική...Γλώσσα
06 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όντως... μέχρι το 2010 άντε και λίγο μετά...
τα Λιθουάνια... του Αβαντ Γκάρντ... οι σεμνές πορνοστάρ...
οι Τσέχες που δεν έρχονται πιά...
και τι δεν γαμήσαμε... και γω μελαγχολώ τώρα μόνο 20χρονες Ρωσίδες έρχονται με το κιλό...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2