Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αρχές του χειμώνα νομίζω και έχοντας διαβάσει κάποιες κριτικές με έτρωγε η τσέπη μου να τα ξοδέψω ενώ η αλήθεια είναι ότι δεν είχα διαίσθηση ότι θα περάσω καλά!
Η ημερομηνία φυσικά ενδεικτική!!!
Κλείσιμο του ραντεβού εύκολο για μεταμεσονύκτια ++ συνάντηση σε ξενοδοχείο του κέντρου.
Μπαίνω στο δωμάτιο και περιμένω...
Χτυπάει πόρτα και εμφανίζεται ένα κοριτσάκι με γλυκό προσωπάκι με έντονα χαρακτηριστικά, ωραίο σκούρο δέρμα, μαύρα μαλλιά και όμορφα σκούρα μάτια.
Σώμα φαινόταν ότι ήταν ζουμπουρλούδικο και από ανάστημα μέτριο.
Από κουβέντα πρώτη, μέχρι να μου πει από που είναι, που σπουδάζει και τι... κι ότι δουλεύει ΠΣΚ εάν θυμάμαι καλά γιατί έρχεται από εκτός Αθηνών (δεν έχουν σημασία οι λεπτομέρειες) έχει περάσει αρκετή ωρίτσα και μετά αποφασίζει να μπει για μπάνιο.... Εάν την αφήσεις μπορεί να μιλάει για πάντα!!!
Μπαίνω κι εγώ και η τύπισα κάθεται με την πετσέτα, εντελώς ντροπαλή και χωρίς καμία πρωτοβουλία.
Αναλαμβάνω λοιπόν εγώ και αρχίζω τα φιλιά και καταλήγουμε μετά από διάφορα στο γλύψιμο.... Μουνάκι καθαρό και ζουμερό. Εκείνη τη στιγμή έχω την εντύπωση ότι είναι πτώμα και καθώς τη ρωτάω μαθαίνω ότι έχει έρθει από το ταξίδι το ίδιο βράδυ και κατευθείαν για δουλειά.... οπότε λογικό να είναι έτσι!!!
Έχει μια αμηχανία και γενικά σου σπάει τα αρχίδια με ερωτήσεις (θέλοντας βέβαια να σε ικανοποιήσει αλλά σου κάνει λίγο τα νεύρα φιδέ!!!).
Δε θυμάμαι ακριβώς τι έγινε αλλά είχα αρχίσει ήδη να τα κλαίω!
Έρχεται να κάνει πίπα... Θυμάστε εκείνες τις αγελαδίτσες που κυκλοφορούσαν παλιά που τις βάζανε στο αυτοκίνητο και κουνιόταν το κεφάλι τους!!!
Ε! Κάπως έτσι ήταν η πίπα. Ρηχή, μηχανική κουνώντας το κεφάλι πάνω κάτω και κρατώντας την πούτσα με το χέρι λες και φοβόταν μήπως σηκωθεί και φύγει από το δωμάτιο!!!
Και φυσικά κάθε λίγο και λιγάκι ρωτούσε εάν είναι καλή εάν μου αρέσει κλπ
Πάρε κορίτσι μου μια μπανάνα ή πες σε κανένα συμφοιτητή σου να σου δανείσει τον πούτσο του να κάνεις λίγη εξάσκηση.
Επάνω μας θα μάθεις ρε γαμώτο???
Έχω ξενερώσει με την όλη υπόθεση και ούτε γερανός δε τον σηκώνει τέρμα τον φίλο μου!!!!
Εκεί να δείτε ερωτήσεις..... γιατί δε μου σηκώνεται.... Χαχαχαχα!!!! Είπα να της πω "επειδή είσαι σπασαρχίδο!!!"
Τέλος πάντων τη γάμησα για λίγη ώρα όσο μπορούσα με τη σημαία στο μέσο+ του ιστού και τελικά της είπα ότι τελειώσαμε και μπορεί να φύγει. Εάν περίμενα να χύσω θα ξημερώναμε!!! Θα λαλούσαν οι πετεινοί λέμε!!!!
Από εμφάνιση θα ήθελα άνετα να το είχα σκίσει! Έχει σιλικονάτο βυζάκι μεγάλο αρκετά καλό στην υφή... λίγο κοιλίτσα, κωλαράκι στρογγυλό και μπουτάκια αφράτα σαν φρατζολάκια ψωμί. Βέβαια αυτός δεν είναι καθόλου ο σωματότυπος που μου αρέσει αλλά σε κάποιον μπορεί να είναι ιδανικός.
Απο συμπεριφορά όμως.... δεν την άντεξα!!!! Όχι έκανε κάτι κακό ή ότι είχε υφάκι. Κάθε άλλο, καλό τυπάκι και έξυπνο.... Απλά θέλει δουλειά!
Εκτός από τη δικαιολογημένη κουρασή της νομίζω ότι εάν κάποιος έχει τρελές κάβλες και θέλει να τον βάλει κάπου, είναι καλή επιλογή αλλά η τιμή της υπερβολικά υψηλή!!! Πολύ υψηλή θα έλεγα. Τι λέμε τώρα???
Εάν κάποιος θέλει να γουστάρει και να παίξει παιχνίδι με γυναίκα και ότι μαθητούδι που κάνει ερωτήσεις και σου σπάει τα μπαλλάκια.... μακριά!
Δε θα την ξανασυναντούσα γιατί η νοοτροπία δεν αλλάζει... και οι ανασφάλειες (ακόμα και δηλώνουν και ενδιαφέρον) δεν είναι κάτι που μ αρέσει!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, LanciaRallye037, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2018
βλεπω οτι δεν υπαρχει πια στο σαιτ του πρακτορειου,σταματησε να κανει βιζιτες??
06 Μαΐου, 2018
Τύπε νομίζω δεν την είδες ποτέ καν την γκόμενα γιατί είναι 1.80 δεν την λες και μέτρια ..!! Άσε όλα τα άλλα που είναι θέμα τάιμινγκ και γούστου ... Παραπληροφόρηση σκέτη είσαι χαχαχα ! Ναι δυστυχώς σταμάτησε δεν δουλεύει πια την είχα τιμήσει 3-4 φορές ! Από τα πιο δυνατά που υπήρχαν θεωρώ εγώ φυσικά είναι και θέμα χημείας που λένε...
07 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εάν αυτή ήταν 1.80 εγώ είμαι ο πύργος του Άιφελ.
Μήπως την μπερδεύεις με την Εύη???
07 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ξέρω πολύ καλά τι σου λέω 4 φορές την έχω πάρει ! Αλλά δεν καταλαβαίνω και τον λόγο που δημοσίευσες τώρα κριτική αφού η κοπέλα έχει σταματίσει να δουλεύει πια ...Μήπως ξέρεις αν έχει πάει σε κάποιο άλλο γραφείο η δουλεύει ελεύθερη ? Ενημέρωσε μας τότε να ξέρουμε που θα την βρούμε ...!
07 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τύπε νομίζω δεν την είδες ποτέ καν την γκόμενα γιατί είναι 1.80 δεν την λες και μέτρια ..!! Άσε όλα τα άλλα που είναι θέμα τάιμινγκ και γούστου ... Παραπληροφόρηση σκέτη είσαι χαχαχα ! Ναι δυστυχώς σταμάτησε δεν δουλεύει πια την είχα τιμήσει 3-4 φορές ! Από τα πιο δυνατά που υπήρχαν θεωρώ εγώ φυσικά είναι και θέμα χημείας που λένε...

Κανονικά έπρεπε να απαντήσω ως εξής
"ΙΩΑΝΝΑ? ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ?" Κεφάλι σε τοίχο!ΠροσκύνημαΚαπέλοΝαι!
08 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οκ ότι πεις .... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
08 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είχα ιδέα ότι σταμάτησε να δουλεύει.
Όσο για το 1.80 όποιος την έχει δει ξέρει την αλήθεια!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7