Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 3 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 1196
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν δύο τρεις μέρες έκανε την εμφάνιση του η διαφήμιση του καινούργιου ιδρύματος επί της Συγγρού...Πήρα ένα τηλέφωνο χθες τη Τετάρτη για να επιβεβαιώσω την έναρξη του.Η απάντηση θετική και έτσι μίας και σήμερα Πέμπτη βρισκόμουν στην περιοχή πέρασα για αναγνώριση....
Η είσοδος είναι από την Θυατείρων στο νούμερο 2,είναι μία όμορφης κατασκευής πολυκατοικία,δεν είναι ούτε καινούργια αλλά ούτε και παλιά...Στο κουδούνι γράφει spa οπότε είναι πολύ εύκολο να το "εντοπίσει" κάποιος χωρίς να ψάχνει...Η είσοδος επίσης είναι αρκετά διακριτική και μακρία από αδιάκριτα βλέμματα καθώς πρόκειται για δρόμο ήσυχο της Νέας Σμύρνης.

Χτύπησα το κουδούνι και μου άνοιξαν αμέσως.Σε ρόλο υπηρεσίας η γνωστή μελαχρινή σερίφισα από το Καλλιρόης 48.Είναι πολύ οκ άτομο και δεν στραβώνει άμα πας να δεις τις κοπέλες χωρίς να περάσεις...Επίσης είναι πολύ κατατοπιστική στα προγράμματα καθώς τα εξηγεί πάντα χωρίς να δείχνει οκνηρία....

Ο χώρος αρκετά όμορφος και καλαίσθητος που έχει δεχθεί ανακαίνιση....Η μυρωδιά του φρεσκοβαμμένου ήταν σε όλη την ατμόσφαιρα κάτι που δείχνει σημάδια ανακαίνισης που ανέφερα...Έχει πολύ μοντέρνα δωμάτια με σύγχρονο φωτισμό,η υπηρεσία με ξενάγησε σε τρία που ήταν ελεύθερα...Επίσης υπάρχει μπάνιο εκτός των δωματίων πολύ περιποιημένο και προσεγμένο...Μεγάλο μαγαζί ευρύχωρο με μεγάλο διάδρομο που καταλήγει στα μέσα δωμάτια και στο χώρο όπου ξεκουράζονται τα κορίτσια....
Αφού παρέλασαν τα κορίτσια αποχώρησα και επανήλθα απογευματινή ώρα καθώς στο μυαλό μου γύριζε η Ναταλί...
Ήταν απ'την παρέλαση αυτή που μου έκανε το "κλικ"....
Επειδή δεν την γνωρίζετε πρέπει να σας αναφέρω πως έχει πολύ ωραίο κορμί,γυμνασμένη αρκετά,με μικρό στήθος,απαλή επιδερμίδα που μύριζε όμορφα.Κωλάρα πεταχτή και έκφυλο πρόσωπο,έτσι θα το χαρακτήριζα....Τα μαλλιά της επίσης είναι ξανθά και κοντά σχετικά...
Πέρασα μαζί της στο δωμάτιο σε πρόγραμμα μισής ώρας,έτσι για την γνωριμία που λέμε....

Αφού έκανα το ντουζάκι μου ξάπλωσα στο μασζοκρέβατο και την περίμενα....Χτύπησε ελαφρά την πόρτα και εισήλθε στο δωμάτιο,με άγγιξε ελαφρά στην πλάτη και αφαίρεσε τη ρόμπα της μένοντας μόνο με τα εσώρουχα της...
Ξεκίνησε με μασάζ απαλό και χαλαρωτικό στην πλάτη και μετά κατέβηκε πιο κάτω σε πόδια και μπούτια...Ήταν κάπως σύντομη και έτσι σε λίγα λεπτά άρχισε να "παρενοχλεί" τα @@@κια κάνοντας τους μάλαξη....Γύρισα απ΄την άλλη πλευρά για να ξεκινήσουμε το πρόγραμμα μας....
Φιλιά πεταχτά ήταν η αρχή ενώ η Ναταλί έπαιζε με την ευαίσθητη περιοχή...Μικρή διακοπή για περιποίηση από μέρους μου λίγο στο λαιμό της,λίγο στα μικρά βυζάκια της και μετά κάποια φιλιά στα κωλομέρια τα οποία απ΄την αρχή ήθελα να χουφτώσω...
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού....Χρησιμοποίησε αρκετό χέρι αλλά με παρότρυνση μου το αφαίρεσε κάνοντας κάποιες κινήσεις με τη γλώσσα...Για καραμέλωμα και πέρασμα από τα @@@κια ούτε λόγος....Σεξ σε δύο στάσεις,πρώτα στα τέσσερα όπου στήνεται αρκετά καλά,έχει και ωραίο κώλο όπως ανέφερα όπου είναι καύλα να την βλέπεις στημένη και να σφυροκοπάς....Το τέλος ήρθε με ιεραποστολικό "κλέβοντας" κάποια πεταχτά φιλάκια στα χείλη....

Αφού "μαζευτήκαμε" με συνόδεψε μέχρι το μπάνιο,ετοιμάστηκα και με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε πηγαίνοντας μαζί μου μέχρι την εξώπορτα του ιδρύματος....

Η Ναταλί είναι μία κοπέλα με αρκετά ωραίο σώμα όπως ανέφερα και γυμνασμένο όπου κάποιοι που γυρίζουν τα καταστήματα τέτοια κορμιά τα αναζητούν...Στο πρόγραμμα δεν είναι ακόμη τοπ που λέμε αλλά μην ξεχνάμε πως είναι και οι πρώτες μέρες του ιδρύματος και ακόμη το μαγαζί και οι κοπέλες "στρώνονται" και ψάχνουν "πατήματα" οπότε έχει και κάποια ελαφρυντικά τα οποία με τον καιρό πιστεύω να τα βρει...!

Αυτά από το νέο ίδρυμα που άνοιξε μόλις χθες....
Αυτά επίσης και για την Ναταλί,τώρα κάποιοι μπορεί να έχετε "ενστάσεις" και διαφορετικές απόψεις....!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού